Motoryzacja » Moto Serwis

Rusza nowy serwis NordGlass we Wrocławiu

Z początkiem grudnia 2013 roku we Wrocławiu, przy ul. Braterskiej 6, zostanie otwarty nowy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce - firmy NordGlass.

Do największej i jedynej ogólnopolskiej sieci naprawy i wymiany szyb samochodowych na początku grudnia 2013 roku dołączy nowy serwis przy ul. Braterskiej 6 we Wrocławiu. Jednocześnie likwidacji ulegnie działający dotychczas punkt NordGlass, zlokalizowany przy ulicy Karkonoskiej we Wrocławiu.
W nowej filii własnej firmy NordGlass we Wrocławiu dostępne będą takie usługi jak naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdach specjalnych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Nowa wrocławska placówka naprawy i wymiany szyb samochodowych przy ul. Braterskiej 6 - jak każda filia NordGlass – udzielać będzie bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Dodatkowo nowo otwarty punkt firmy NordGlass we Wrocławiu zaoferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.
Najwygodniejszym sposobem na umówienie montażu lub naprawy szyby - w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia - jest kontakt z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub pozostawienie numeru telefonu na www.nordglass.pl.
Z usług  największej, a zarazem jedynej ogólnopolskiej sieci serwisowej wymiany i naprawy szyb samochodowych korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj, dzięki czemu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu  NordGlass.

Serwis Szyb Samochodowych NordGlass

ul. Braterska 6 Wrocław

Tel. : 71 3397002
Infolinia : 801 181 181

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »