Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Rusza „Wakacyjny staż w Heat-Tech Center”

1 lipca 2015 r. rusza trzymiesięczny „Wakacyjny staż w Heat-Tech Center”. Do programu zakwalifikowało się czworo studentów Politechniki Warszawskiej. Organizatorem jest Heat-Tech Center – centrum kompetencyjne ciepłownictwa w Grupie Veolia.

Staż w Heat-Tech Center to szansa na zdobycie praktycznego spojrzenia na zagadnienia dotyczące  miesięcy otrzymają niezbędne wsparcie merytoryczne ze strony opiekunów oraz możliwość korzystania z zaplecza badawczego HTC.

Dla Veolii współpraca ze środowiskiem naukowym jest niezwykle istotna. Podejmowane przez nas działania dają studentom szansę na zdobycie praktycznej wiedzy. Natomiast dla nas to możliwość współpracy z przyszłymi specjalistami i przeciwdziałania tym samym powstawaniu luki pokoleniowej. „Wakacyjny staż w Heat-Tech Center” to jeden z efektów podpisanego niespełna trzy lata temu porozumienia Veolii Energia Warszawa S.A. i Politechniki Warszawskiej, dotyczącego współpracy naukowo-technicznej. Nie jest to jedyny program stażowy firmy – od 2013 roku prowadzone są jeszcze dwa sztandarowe projekty: „Zrób dyplom z Heat-Tech Center” oraz „Doktoraty z Heat-Tech Center”, których kolejne edycje mamy nadzieję uruchomić do końca 2015 roku. – komentuje Damien Menard, Dyrektor Heat-Tech Center.

Heat-Tech Center to ośrodek badawczo-rozwojowy z ponad 50-letnim doświadczeniem w rozwiązaniu problemów występujących w sieciach ciepłowniczych. Prowadzi projekty, których celem jest poprawa efektywności energetycznej w systemach miejskich i przemysłowych. Ponadto wspiera Grupę Veolia w doborze technologii i sprzętu oraz uzupełnia pracę Veolia Research & Innovation.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »