Technologie » AGD - RTV

Rusza Wielka Wyprzedaż w Media Markt!

Rusza Wielka Wyprzedaż w Media Markt!
Zobacz więcej zdjęć »
Media Markt rozpoczyna sezon na wyprzedaże! Już w piątek, 21 czerwca, w Media Markt rozpoczyna się Wielka Wyprzedaż, w trakcie której będzie można kupić pełnowartościowe artykuły z zakresu elektroniki użytkowej w wyjątkowo niskich cenach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Wielka Wyprzedaż w Media Markt potrwa od 21 do 30 czerwca. „Oferta produktów objętych akcją będzie dostępna nie tylko we wszystkich stacjonarnych sklepach  sieci, ale także w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl. Zamówione online produkty będzie można odebrać tylko w sklepie stacjonarnym. Wyprzedaż w internecie nie obejmuje dostawy towaru” – powiedział Ireneusz Zygmunt, Dyrektor Działu Zakupu Media Markt..

W ramach ogólnopolskiej oferty w Wielkiej Wyprzedaży dostępne będą m. in.:

  • telewizor LG LED 32” w cenie 899,-zł (taniej o 250 zł),
  • telewizor Sharp LED 46” w cenie 2 199,- zł (taniej o 200 zł),
  • pralka Indesit 1000 obr./min w cenie 799,- zł (taniej o 200 zł),
  • notebook HP w cenie 949,- zł (taniej o 250 zł),
  • lustrzanka Nikon w cenie 1999,- zł + karta podarunkowa o wartości 500 zł),
  • kino domowe Sony w cenie 999,- zł (taniej o 400 zł),
  • telefon Samsung GALAXY S III w cenie 1399,- (taniej o 200 zł).

Poza ofertą ogólnopolską, w poszczególnych sklepach Media Markt dostępne będą także lokalne oferty wyprzedażowe, przygotowane indywidualnie przez markety. Wszystkie produkty dostępne w wyprzedaży są pełnowartościowe i objęte gwarancją producenta. Podczas akcji istnieje także możliwość wykupienia przedłużonej gwarancji oraz dodatkowego ubezpieczenia zakupionych produktów.

Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada w Polsce 47 sklepów.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »