Technologie » Komputery

Ruszają warsztaty "FEN System Integrator Training"

Ruszają warsztaty "FEN System Integrator Training"
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz trzeci Konsorcjum FEN organizuje bezpłatne warsztaty techniczne „FEN System Integrator Training”, poświęcone monitoringowi IP. W tym roku odbędzie się 5 spotkań w największych miastach Polski.

Szkolenia będą miały miejsce w Krakowie - 6 października, Warszawie - 7 października, Gdańsku - 12 października, a także w Poznaniu - 13 i 14 października. Uczestnicy, wyposażeni w laptopy, będą mogli w praktyce zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami do monitoringu IP.

Podczas warsztatów inżynierowie FEN poruszą temat doboru odpowiednich przełączników Cisco, z pomocą których można zbudować wydajną platformę sieciową dla systemów monitoringu IP. Zostaną również zaprezentowane najnowsze rozwiązania firmy ACTi, m.in. kamery megapikselowe, które pojawią się na rynku na początku 2011 roku oraz aplikacja ACTi Project Planner do planowania instalacji monitorujących. Uczestnicy szkoleń będą też mieli wyjątkową okazję zapoznać się z wprowadzonym przez ACTi, innowacyjnym systemem POS oraz poznają zasady programów partnerskich.

W kolejnych panelach będzie można w praktyce sprawdzić, jak działają systemy do rejestracji marki GeoVision - m.in. rozwiązania do inteligentnej analizy obrazu. Przedstawione zostaną również możliwości kamer IQeye oraz dedykowanego do nich oprogramowania. Część merytoryczną zakończy prezentacja sieciowych rejestratorów Koukaam oraz oprogramowania QNAP VSmaster do zarządzania rozproszonymi serwerami danych.

Dla firm, których przedstawiciele wezmą udział w szkoleniu, przygotowano atrakcyjną ofertę handlową. Udział w „FEN System Integrator Training" jest bezpłatny, a o zaproszeniach zadecyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji, szczegółową agendę spotkań oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: www.fen.pl/warsztaty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »