Dom » Wnętrza

Ruszył konkurs Castoramy „Moja kuchnia marzeń”– do wygrania 10 000 zł oraz projekt kuchni!

Ruszył konkurs Castoramy „Moja kuchnia marzeń”– do wygrania 10 000 zł oraz projekt kuchni!
Zobacz więcej zdjęć »
Castorama wystartowała z wyjątkowym konkursem, w którym zaprasza do podzielenia się tym, jak wygląda nasza kuchnia, i jak chcielibyśmy ją odmienić. Na zwycięzcę czeka voucher o wartości 10 tys. złotych oraz wyjątkowy projekt kuchni naszych marzeń.

Konkurs potrwa do 5 czerwca. Aby wziąć w nim udział wystarczy opublikować zdjęcie własnej kuchni wraz z opisem, jak chcielibyśmy ją odmienić na profilu Castorama Polska na Facebooku, pod postem konkursowym. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione trzy prace, które Castorama Polska nagrodzi voucherami o wartości 10, 5 oraz 2 tysięcy złotych. Dodatkowo zdobywca nagrody głównej otrzyma wyjątkowy projekt kuchni przygotowany przez architekta Castorama Polska, Jakuba Kłęczka.

 

Kuchnia to często serce naszego domu. To tam zbieramy się przy wspólnym stole, rozmawiamy, tworzymy wspomnienia, które zostają z nami na lata. Dlatego ważne jest, aby była ona idealnie dopasowana do naszych potrzeb. Właśnie dlatego Castorama Polska zaprasza klientów do udziału w konkursie « Moja kuchnia marzeń » i podzielenia się tym, jak chcieliby odmienić swoje wnętrze. Na zwycięzcę czeka voucher o wartości 10 tysięcy złotych wraz z projektem kuchni, wykonanym przez architekta Castorama Polska, Jakuba Kłęczka.

 

Zwycięzców konkursu poznamy podczas webinaru „Kuchnia Twoich marzeń”, który odbędzie się już 12 czerwca. Dodatkowo, podczas webinaru będzie można wygrać bony o wartości od 50 do 200 zł do zrealizowania w sieci sklepów Castorama.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »