Technologie » Internet

Ruszył konkurs na Najlepszych w Intranetach i Komunikacji Wewnętrznej

Ruszył konkurs na Najlepszych w Intranetach i Komunikacji Wewnętrznej
Zobacz więcej zdjęć »
Po raz pierwszy w Polsce organizowany jest konkurs na Najlepszy Intranet oraz Strategię i Osobowość Komunikacji Wewnętrznej – INTERNALE 2010.

Jest to wydarzenie bez precedensu, unikalne w skali krajowej, którego głównym celem jest promowanie branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej.– Świat zauważył już ogromne korzyści biznesowe, wynikające z promowania branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej oraz budowania świadomości ich wykorzystania. Nasz rodzimy rynek również dojrzał i realizowane są na nim projekty na najwyższym poziomie przez specjalistów, którzy nie tylko z powodzeniem zdobywają wiedzę i budżety, ale przede wszystkim wypracowują realną wartość biznesową dla swoich organizacji. Przyszedł czas, aby to docenić i mówić głośno o komunikacji wewnętrznej i intranetach – podkreśla Aleksander Sala, Dyrektor Generalny INTERNALE 2010.

Podstawowym zadaniem konkursu INTERNALE 2010 jest zwiększanie profesjonalizmu i wyznaczanie standardów branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych projektów i osobowości branży.  

Prestiżowe nagrody zostaną przyznane w dziesięciu regulaminowych kategoriach:

  1. Najlepszy Intranet 2010 kategoria Małe i Średnie Przedsiębiorstwa
  2. Najlepszy Intranet 2010 kategoria Duże Firmy
  3. Najlepszy Intranet 2010 kategoria Administracja Publiczna, Samorządy i Organizacje Pozarządowe
  4. Najlepsza Strategia Komunikacji Wewnętrznej
  5. Najlepszy Projekt Komunikacji Wewnętrznej
  6. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Redaktor Intranetu
  7. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria IT i Administracja
  8. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Zarządca Intranetu
  9. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Manager Komunikacji Wewnętrznej
  10. Największa Innowacja w Intranetach

Warunkiem uczestnictwa jest pobranie i wypełnienie formularza, dostępnego na stronie internetowej www.intranety.pl/internale i przesłanie zgłoszenia na adres mailowy internale@intranety.pl. W kolejnym etapie Jury, w skład którego wchodzą wybitne osobowości reprezentujące środowisko branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej, wybierze nominowanych w danych kategoriach. Następnie nominowani będą mieli obowiązek przesłania prezentacji, na podstawie których Jury wybierze zwycięzców w poszczególnych kategoriach.Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 20 października 2010 r. podczas uroczystej Gali. 

Zgłoszenie prac konkursowych jest bezpłatne. Szczegółowy regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz informacja o konkursie znajdują się na stronie internetowej www.intranety.pl/internale 

Każdy może zgłosić swoją kandydaturę lub projekt. Jesteśmy przekonani, że konkurs przyczyni się do promowania osób, które na co dzień zajmują się Intranetem i Komunikacją Wewnętrzną w firmach oraz instytucjach – podkreśla Aleksander Sala. 

Organizatorem Konkursu są Intranety.pl, pierwszy polski portal Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Audytorem Konkursu jest Firma Doradcza KPMG. Patronat Merytoryczny objęły: Business Centre Club, Akademia Leona Koźmińskiego, Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka oraz Institute for International Research. Patronami Medialnymi konkursu są: Personel i Zarządzanie, Nowoczesna Firma, Mediarun.pl, Medialink.pl, HRK.PL, GoldenLine i PRoto.pl. 

Intranety.pl to pierwszy w Polsce portal, którego głównym celem jest rozwój branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Informuje o nowościach w branży, dostarcza praktycznych wskazówek oraz definiuje standardy rynku. Zawiera artykuły, porady, studia przypadków oraz informacje z kraju i ze świata na temat Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Podstawowym zadaniem jest działalność edukacyjna promująca dobre praktyki w zakresie Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej.  

Intranety.pl to także miejsce spotkań ludzi reprezentujących rynek Intranetów i komunikacji wewnętrznej. Skupia menedżerów komunikacji wewnętrznej, redaktorów i administratorów systemów intranetowych, pracowników działów HR i PR oraz szefów organizacji odpowiedzialnych za sprawną komunikację i zarządzanie.  

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

Manager Projektu INTERNALE 2010

Ul. Słomińskiego 5/3

00-195 Warszawa

Tel. 607 506 126

Tel. 022 251 22 96

katarzyna.sosinska@kolibro.com http://www.intranety.pl/internale/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.sosinska@kolibro.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »