Motoryzacja » Samochody

Ruszyła produkcja drugiej generacji bestsellerowego Volvo XC60

Ruszyła produkcja drugiej generacji bestsellerowego Volvo XC60
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo XC60 to najpopularniejszy obecnie model szwedzkiej marki i właśnie doczekał się on drugiej generacji. Produkcja tego auta ruszyła 14 kwietnia 2017, czyli równo 90 po tym, jak Volvo wyprodukowało swój pierwszy samochód.


Nowy XC60 – następca żywej legendy


Pierwsza generacja XC60, okazała się modelem, który przez dziewięć lat produkcji zyskał sobie ogromną wręcz rzeszę fanów. Do tej chwili wyprodukowano 966 000 sztuk, a do końca kwietnia liczba ta przekroczy imponujący milion egzemplarzy.


Pierwsza generacja XC60 to model bardzo ważny dla marki. Jego globalna sprzedaż to prawie 30 procent całej sprzedaży Volvo Cars.


Volvo jest bardzo dumne ze swojej historii. Przez 90 lat w naszej marce działo się bardzo wiele, rozwijaliśmy się, jednak najbardziej ekscytujące będzie najbliższych 10 lat do czasu setnych urodzin. Będziemy skupiać się na technologii autonomicznych aut, elektryfikacji i connectivity –
powiedział Håkan Samuelsson CEO Volvo Car Group – nowe Volvo XC60 jest uosobieniem tych trędów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »