Technologie » Komputery

Ruszyły szkolenia certyfikacyjne March Networks

Ruszyły szkolenia certyfikacyjne March Networks
Zobacz więcej zdjęć »
Konsorcjum FEN zorganizowało pierwsze szkolenie certyfikacyjne March Networks. W ciągu dwóch dni uczestnicy mogli zapoznać się m.in. z możliwościami, jakie daje inteligentna analiza obrazu oraz zdobyć certyfikat uprawniający do sprzedaży produktów March.

Rozwiązania March Networks to nowość na polskim rynku. Stały się dostępne dzięki umowie o współpracy zawartej z Konsorcjum FEN.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Umożliwiają one m.in. inteligentną analizę obrazu, dzięki której system może sam powiadomić użytkownika o zagrożeniu, a nawet samodzielnie zareagować. Oferta March Networks obejmuje: Video Management System (VMS) - zaawansowany system do rejestracji obrazu nawet z 256 kamer, VS Analytics - system do inteligentnej analizy obrazu, kamery IP wysokiej rozdzielczości oraz wideoserwery i wideo dekodery.

W marcu Konsorcjum FEN przeprowadziło pierwsze, bezpłatne szkolenie certyfikacyjne March Networks. W ciągu dwóch dni uczestnicy mogli zapoznać się ze szczegółami oferty. Zainteresowanie wzbudziły zwłaszcza możliwości jakie daje inteligentna analiza obrazu wideo. Oprogramowanie March VideoSphere Analytics ostrzega o nietypowych sytuacjach i potencjalnych zagrożeniach, pozwala na zaawansowany monitoring ruchu i analizę zachowań tłumu, np.: detekcja twarzy, ochronę wyznaczonego obszaru, wykrycie nielegalnej aktywności, liczenie ludzi, monitoring przepływu ruchu, wykrycie pozostawionych obiektów czy monitorowanie długości kolejki np. przy kasach.

Na zakończenie szkolenia odbył się test. Jego zaliczenie oznaczało zdobycie tytułu „Certyfikowanego Integratora March Networks", który uprawnia do sprzedaży produktów producenta. - „Szkolenia certyfikacyjne to ważny etap budowania profesjonalnej sieci dystrybucyjnej March Networks w Polsce. Ze względu na zaawansowany charakter rozwiązań March, będziemy je sprzedawać tylko za pośrednictwem certyfikowanych firm. Zależy nam przede wszystkim na wysokim poziomie wiedzy i umiejętności partnerów, dlatego zapewniamy im nie tylko szkolenie wstępne, ale też stałe wsparcie w trakcie procesu sprzedaży" - tłumaczy Anna Twardowska Monitoring IP Product Manager w Konsorcjum FEN.

Pierwszymi certyfikowanymi partnerami March Networks zostały firmy: Emtel System Michał Konklewski z Poznania, CSI z Ełku, Teleinwestor z Wodzisławia Śląskiego i Commhaven z Poznania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »