Firma » Biznes

Rynek SAP w Polsce: branżowy lider zmienia nazwę

Wiodący dostawca usług SAP w Polsce, firma SNP Poland zmieniła z dniem 1 grudnia 2021 r. nazwę na All for One Poland. Zmiana nazwy spółki to następstwo przejęcia jej udziałów przez All for One Group – największego partnera SAP w obszarze niemieckojęzycznym.

Na początku października br. firma All for One Group SE zakupiła 51% udziałów w SNP Poland od dotychczasowego udziałowca – SNP SE. Tym samym grupa All for One stała się czołowym partnerem SAP w całej Europie Środkowej.

Przyjęliśmy nową nazwę, ale nasze obszary działania pozostają niezmienne: wdrożenia i rozwój SAP, usługi zarządzane SAP, a także bezpieczeństwo IT i rozwój oprogramowania. Jako część Grupy All for One zamierzamy wzmocnić pozycję lidera na polskim rynku usług SAP i zdobywać kolejne kontrakty międzynarodowe. Planujemy też wzrost skali zespołu, m.in. w ramach wsparcia migracji systemów SAP do środowiska S/4HANA i do chmury. Przy czym nadal będziemy wykorzystywać unikalne rozwiązania SNP do transformacji SAP, w tym platformę CrystalBridge – podkreśla Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu All for One Poland.

Ten sam zespół. Nowa nazwa.

Zmiana nazwy (w tym także adresu serwisu internetowego na: www.all-for-one.pl) i udziałowca nie powoduje żadnych formalnych zmian dla obecnych klientów i partnerów spółki. Realizowane projekty i kontrakty serwisowe nadal obsługuje ten sam zespół. Liczy on już niemal 450 osób – konsultantów SAP, kierowników projektów, administratorów, programistów.

Numer 1 na rynku SAP

All for One Poland to od dziś nowa nazwa wiodącego dostawcy usług SAP w Polsce. Pod zmienioną nazwą kryje się ta sama organizacja, z siedzibą w podpoznańskich Złotnikach – firma, która jest obecna na rodzimym rynku od ponad 25 lat (do 2017 r. jako BCC), a jej ekspercki zespół usprawnia pracę już w ponad 500 firmach w Polsce i za granicą.

W ofercie spółki znajdują się nie tylko wdrożenia systemów SAP, lecz także ponad 50 autorskich rozwiązań rozszerzających standardowy zakres SAP (m.in. w zakresie JPK i KSeF). Jej przychody w 2020 r. przekroczyły 131 mln zł i – choć był to rok naznaczony pandemią COVID-19 – wzrosły o 18% w porównaniu z rokiem 2019. Ponad 50% przychodów wygenerowały usługi zarządzane dla SAP, w tym Managed Cloud, administracja SAP i serwis aplikacyjny SAP (wsparcie użytkowników SAP).

Natomiast All for One Group to największy partner SAP w obszarze niemieckojęzycznym. Grupa z centralą w niemieckim Filderstadt zatrudnia około 2500 osób w 7 krajach. Jej specjalizacja to wdrożenia SAP głównie w branży motoryzacyjnej, maszynowej, a także produkcji dóbr konsumpcyjnych. Podobnie jak w przypadku jej nowej spółki w Polsce, około połowy z 355 mln EUR przychodów (dane za rok podatkowy 2019/2020) generują SAP Managed Services. All for One jest także partnerem SNP SE, wykorzystując rozwiązania SNP do transformacji systemów SAP swoich klientów.***
Krótko o firmie: All for One Poland sp. z o.o. wiodący dostawca usług SAP w Polsce. Spółka obecna na polskim rynku od ponad 25 lat. Od grudnia 2021 r. część All for One Group. Oferuje kompleksowe wdrożenia systemów SAP, bezpieczeństwo IT i rozwój oprogramowania. Centrala spółki mieści się w Złotnikach k. Poznania. Więcej informacji na: www.all-for-one.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GUTPR
http://www.gutpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »