Firma » Biznes

Sale konferencyjne w e-konferencje.pl

e-konferencje.pl to jeden z pierwszych i największych serwisów branżowych w Polsce. Długotrwała obecność na rynku przełożyła się w sposób jednoznaczny na jego popularność i wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Sukces został oparty na wiedzy, motywacji i pasji do realizacji projektów wchodzących w skład zagadnień dotyczących turystyki biznesowej.

Trochę historii…

Portal e-konferencje.pl jest obecny na rynku od 2005 roku, czyli od 6 lat szczegółowo realizuje swoje główne cele. Powstał w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na poszukiwanie profesjonalnych sal konferencyjnych, hoteli i innych obiektów usługowych na spotkania biznesowe w Polsce. Twórca serwisu odpowiedział na to zapotrzebowanie pomysłem, który został doceniony i uznany w branży konferencyjnej. Szybko okazało się, że profesjonalne i indywidualne podejście do klientów wyróżniło serwis na tle konkurencji.

e-konferencje dzisiaj…

Obecnie serwis jest nie tylko obszernym katalogiem obiektów konferencyjnych, ale także liczącym się źródłem wiedzy całej branży Horeca. Natomiast w połączeniu z serwisem www.konferencyjne.pl stanowi team konferencyjny z bogatą ofertą nie tylko sal konferencyjnych, ale także ofert najróżniejszych organizatorów imprez.  

To jednak nie wszystko. Serwis e-konferencje.pl dołączył do społeczności Facebook, by jeszcze lepiej komunikować się z osobami zainteresowanymi ofertą portali. E-konferencje.pl wspiera wydarzenia konferencyjne w całej Polsce najróżniejszych instytucji i organizacji, dając tym samym swoje wsparcie jako Patron Medialny i Internetowy. Sukcesami mogą poszczycić się również pracownicy serwisów, którzy często występują w roli ekspertów przygotowujących materiały do prasy branżowej.

Przyszłość serwisu…

Rosnąca siła portalu i systematyczny wzrost oglądalności stał się podstawą do przygotowania zupełnie nowej odsłony tak pod względem wizualnym jak i technicznym. Nowa odsłona będzie potwierdzeniem, że serwis www.e-konferencje.pl a także www.konferenyjne.pl wychodzą poza standardowe rozwiązania. Ostatnie miesiące były okresem gorących przygotowań do mocnego uderzania, które nastąpi lada dzień. Nowa odsłona serwisu, która obejmie poprawę nawigacji, zwiększenie usability oraz stworzenie nowego layoutu z pewnością udoskonali portal, co spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem nie tylko internautów, ale również reklamodawców.


e-konferencje.pl i konferencyjne.pl godne polecenie

Solidne i wiarygodne, najlepsze w branży – to stwierdzenia najczęściej padające z ust Klientów na temat serwisów. Potwierdzeniem solidnej pracy są najróżniejsze referencje, a także wciąż powiększająca się liczba użytkowników.

Mocna pozycja serwisów jest powodem do dumy tak założyciela, jak i pracowników serwisów, jest też mobilizacją do tego, by działać i robić to, co najlepsze dalej.

Zapraszamy na www.e-konferencje.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goja81

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »