Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Salon Optyczny Optinova. Druga lokalizacja: Grójecka - Plac Narutowicza

Salon Optyczny Optinova. Druga lokalizacja: Grójecka - Plac Narutowicza
Zobacz więcej zdjęć »
Wiesz już, że oczy są zwierciadłem duszy… Wiesz, że właściwa dbałość o wzrok to podstawa. Znasz już Salon Optyczny Optinova przy ul. Międzyborskiej. Teraz zapraszamy Cię do drugiego zakładu przy Placu Narutowicza.

Doskonała lokalizacja w samym sercu Ochoty to gwarancja, że Twój optyk i Twój lekarz będą zawsze w pobliżu.

Lata doświadczenia oraz najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny to gwarancja jakości, jakiej potrzebujesz. Doskonale dobrane okulary sprawią, że Twój wzrok odzyska świetność. Będzie wspaniale zadbany, a jego korekcja – na najwyższym poziomie.

 

Jolanta Nowakowska-Dąbrowska, okulistka i właścicielka Salonów Optinova zaprasza do nowo otwartej lokalizacji na specjalistyczne badania wzroku. – Zaufanie pacjentów, ich zadowolenie z perfekcyjnie dobranych i wykonanych okularów stały się dla zespołu Optinova dopingiem do otwarcia drugiego zakładu. Nowa lokalizacja pozwoli nam dotrzeć do pacjentów po lewobrzeżnej stronie Warszawy. Zapraszam zarówno nowych pacjentów, jak również tych, z którymi miałam przyjemność spotkać się, kiedy przez lata pracowałam w licznych warszawskich placówkach, m.in. w Szpitalu Bródnowskim, przychodniach na Radzymińskiej, Śreniawitów, a także w salonach optycznych – mówi Jolanta Nowakowska-Dąbrowska.

 

Optinova proponuje wysokiej jakości szkła korekcyjne z grupy Hoya oraz marek Zeiss, Essilor i innych w przystępnych cenach. Stosowane do wszystkich wykonywanych w Salonach par okularów, są gwarancją doskonałej jakości, potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem producentów oraz zadowoleniem pacjentów z całego świata. Okulary z Salonów Optinova to gwarancja długoletniej trwałości oraz wygody, która odczuwana jest każdego dnia. Postaw na najwyższą, światową jakość korekcji wzroku!


…Zaufany lekarz czeka na Ciebie!• Lekarz okulista na miejscu
• Pomoc w doborze okularów
• Nowoczesny sprzęt okulistyczny
• BEZPŁATNE badanie lekarskie przy zakupie okularów
• Duży wybór zróżnicowanych cenowo opraw oraz soczewek kontaktowych

Zapraszamy:
Poniedziałek-Piątek: 10.00-19.00
Sobota: 10.00-15.00
Ul. Grójecka 40a (Plac Narutowicza)
Tel. (22) 822 00 40
optinova@op.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »