Dom » Wnętrza

Salon spa we własnym domu

Po ciężkim tygodniu pracy nadchodzi w końcu upragniony weekend. Człowiek pracy zmęczony codziennymi zajęciami szuka sposobu na relaks i pozbycie się napięcia nagromadzonego podczas zawodowych obowiązków.

Zwykle marzenia o bardzo długiej, gorącej i odprężającej kąpieli towarzyszą niemal przy każdym stresującej pracy. Niestety długą sesję w wannie najczęściej odwleka się w czasie właśnie do wieczorów, kiedy ma się świadomość, że następnego dnia nie trzeba zrywać się wcześnie rano z łóżka. Jeśli spojrzymy na naszą łazienkę w dzień nie sprawi ona większego wrażenia. Jeśli jednak przy wykorzystaniu zmysłu estetycznego dokonamy kilku pewnych zmian na jej obszarze, wówczas możemy poczuć się jak w salonie spa.


Pozbycie się wszelkich dekoncentrujących i niepotrzebnych akcesoriów. Orientalne wzory i figury wyryte w kafelkach, zapach kadzideł i zapalonych świec porozstawianych w różnych zakątkach łazienki zaprosi nawet najbardziej opornych do świata relaksu zanurzonego w gorącej pianie. Jeśli oddać się do tego dźwięki chilloutowej muzyki, nie wspominając o lampce wina, to efekt odprężenia gwarantowany.


Urządzanie łazienki, która ma wywołać efekt najważniejszego pomieszczenia w domu, należy rozpocząć od zastanowienia się, jakie klimaty preferujemy. Jedni preferują spokojny artyzm, inni krzykliwą estetykę. O gustach się nie dyskutuje. Najważniejsze, to czuć się komfortowo we własnej łazience. Warto dodać, że nastrój łazienki tworzą nie tylko akcesoria z zewnątrz zaaranżowane na potrzeby chwili odpoczynku, ale też niekonwencjonalna armatura czy wykończenie podłóg i ścian.


Jeśli jesteśmy pewni, że łazienka będzie dla nas azylem, z przeznaczeniem w głównej mierze do długich sesji wypoczynkowych, to warto zainwestować w odpowiednią oprawę. W iście pałacowej komnacie łazienkowej będziemy mogli poczuć się królewsko. Należy pamiętać, że łazienka i jej wystrój jest elementem, który tworzy całość z pozostałymi pomieszczeniami w domu. Dlatego warto poświęcić jej trochę uwagi, aby w każdej sytuacji móc cieszyć się komfortem zamieszkania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Majkel007

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »