Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Samorządowcy gotują w Nordowi Mol

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak na co dzień zachowują się włodarze miast i gmin? Co robią w domu? Czy potrafią ugotować jakąś potrawę? Teraz możecie się o tym przekonać. Dzięki akcji Restauracji „Nordowi Mol” samorządowcy z powiatu puckiego zamienią garnitury na fartuchy kuchenne

Wraz z początkiem października w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie k/Pucka rusza akcja „Poznaj swoich włodarzy... od kuchni...".

Ma ona na celu zaprezentowanie umiejętności kulinarnych poszczególnych przedstawicieli władzy na szczeblu lokalnym. Wszystkie potrawy przygotowane przez samorządowców zostaną poddane licytacji. Pieniądze uzyskane dzięki tej akcji zostaną przekazane na doposażenie oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Celbowie.

„Mamy już pierwsze zgłoszenia od samorządowców, co bardzo nas cieszy. Do zabawy zaprosiliśmy wszystkich przedstawicieli władzy lokalnej z terenu powiatu puckiego. Czekamy jeszcze na zapisy pozostałych przedstawicieli władzy w naszych gminach. Mamy wielką nadzieję, że do zabawy włączą się wszyscy samorządowcy, ponieważ to właśnie z myślą o nich stworzyliśmy tę akcję" - mówi Pan Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol.

„Poznaj swoich włodarzy...od kuchni w Restauracji Nordowi Mol" to świetna okazja, aby pokazać się mieszkańcom powiatu puckiego z całkiem innej strony, „od kuchni". To możliwość dobrej zabawy, rozmowy z mieszkańcami - potencjalnymi wyborcami oraz przede wszystkim szansa na pozyskanie dodatkowych funduszy na doposażenia oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Celbowie.

Na czym polega akcja?

Na jeden dzień, w ustalonych godzinach, oddajemy do dyspozycji specjalnie przygotowaną kuchnię w Restauracji „Nordowi Mol". Każdy z zaproszonych przez nas gości ustala sobie potrawę, którą przygotuje w restauracji pod czujnym i pomocnym okiem naszego szefa kuchni. Wszystkie potrzebne składniki zapewnia Restauracja „Nordowi Mol". Gotowanie odbywać się będzie na oczach gości restauracji. Następnie przygotowana potrawa będzie poddana licytacji. Kto zadeklaruje najwyższą kwotę, będzie mógł otrzymać takie danie do konsumpcji. Pieniądze pochodzące z licytacji zostaną zaś przeznaczone na szczytny cel doposażenia oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Celbowie.

Akcja rozpocznie się w październiku br., a przewidywany termin zakończenia to 12 listopada br. Na naszej stronie internetowej www.nordowimol.pl znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące akcji oraz rozpiskę terminów gotowania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marcin@mmpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »