Technologie » AGD - RTV

Sansa slotMusic Player: Po prostu włóż kartę i słuchaj muzyki

Sansa slotMusic Player: Po prostu włóż kartę i słuchaj muzyki
Zobacz więcej zdjęć »
SanDisk ujawnił Sansa slotMusic Player, swój nowy odtwarzacz MP3, zaprojektowany do używania nowych kart slotMusic, które są już dostępne w USA - podaje serwis electronista.com.

Sansa slotMusic Player stworzono w celu odtwarzania albumów muzycznych zapisanych na kartach slotMusic (które mają wyprzeć standardowe płyty CD). W dodatku odtwarzacz może odtwarzać piosenki w formacie MP3 i WMA (bez zabezpieczeń DRM) z każdej karty microSD - czytamy w serwisie elektronista.com

Sam odtwarzacz można dostać w cenie 20 dolarów. Jest też wersja odtwarzacza z albumem muzycznym załadowanym już na1GB karcie slotMusic oraz ze słuchawkami i baterią. Wszystko razem w cenie 35 dolarów.

- Sansa slotMusic Player daje konsumentom więcej czasu do zabawy i mniej czasu do martwienia się o zarządzanie i ściąganie muzyki - powiedział Daniel Schreiber, wiceprezes i menedżer generalny SanDiska. - SanDisk tworzy produkty, które są bardzo łatwe w obsłudze. Po prostu włóż kartę slotMusic z muzyką twojego ulubionego artysty do Sansa slotMusic player i wciśnij play.

Niestety sprzęt trafi do sklepów w Europie dopiero w 2009 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »