Technologie » Komputery

SAP Quality Awards CEE rozdane

SAP Quality Awards CEE rozdane
Zobacz więcej zdjęć »
SAP ogłosił zwycięzców 10. edycji SAP CEE Quality Awards. To nagrody dla najlepszych wdrożeń oprogramowania dla biznesu, mających kluczowy wpływ na cyfrową transformację organizacji w Europie Środkowo-Wschodniej.

W tegorocznej edycji firmy rywalizowały o nagrody w czterech kategoriach: Business Transformation (transformacja biznesowa o dużym zakresie), Fast Delivery (szybka realizacja i efekty), Innovation (innowacyjne wykorzystanie) oraz Hybris Commerce Innovation (najlepsze wdrożenia e-commerce). W każdej kategorii przyznane zostały złote, srebrne i brązowe medale. Jury doceniło przedsiębiorstwa z ośmiu krajów regionu: Rumunii, Polski, Serbii, Ukrainy, Słowacji, Węgier, Słowenii i Bułgarii. Najwięcej nagród otrzymały firmy z Polski, do których trafiło łącznie aż 5 wyróżnień oraz były reprezentowane we wszystkich kategoriach. Zwycięskie projekty zostały wyłonione przez jury składające się z menedżerów firmy SAP oraz zewnętrznych ekspertów ds. transformacji cyfrowej.
Tym co łączy wszystkich tegorocznych zwycięzców jest ich dążenie do budowy Inteligentnych Organizacji, pozycjonujących technologie wśród najważniejszych czynników swojego rozwoju. Według badań SAP i Oxford Economics tylko 3% firm na świecie przyznaje, ze zakończyło pełną transformację cyfrową. Jednocześnie 84% menedżerów IT uważa ją za kluczową z punktu widzenia rozwoju firmy. Dlatego tak ważne jest pokazywać menedżerom i dyrektorom pozytywne przykłady udanych projektów, opartych na przemyślanym wykorzystaniu potencjału technologii. Takich, jak te wyróżnione przez nas w SAP Quality Awards - komentuje Tomasz Niebylski, Dyrektor Wsparcia Sprzedaży w SAP Polska i członek jury konkursu.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/wiadomosci/sap_quality_awards_cee_rozdane.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »