Firma » Biznes

SEGRO wzmacnia zespół na Śląsku

W ramach rozwoju firmy na Śląsku SEGRO, wiodący deweloper i zarządca nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie, powiększa swój zespół o nową osobę. Z dniem 1 listopada 2012 roku do oddziału w Katowicach dołączyła Katarzyna Biela, która objęła stanowisko Junior Leasing Managera.

Katarzyna Biela jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach). Przed rozpoczęciem pracy w SEGRO przez niemal piętnaście lat związana była z sektorem nieruchomości i branżą budowlaną. Jako specjalista ds. inwestycji odpowiadała m.in. za koordynację procesów pozyskiwania nieruchomości przeznaczonych na wielkoformatowe obiekty użyteczności publicznej na terenie całego Śląska. Zdobyła również bogate doświadczenie w zakresie zarządzania projektami oraz ich komercjalizacji. W ramach nowo objętego stanowiska w strukturach SEGRO Katarzyna Biela będzie odpowiedzialna za współtworzenie portfolio firmy w regionie śląskim.

„Śląsk jest jedną z kluczowych lokalizacji inwestycji SEGRO. Portfolio firmy w regionie liczy już prawie 200 000 m² powierzchni oddanej do użytkowania i stale rośnie, dlatego postanowiliśmy wzmocnić zespół odpowiedzialny za rozwój naszych zasobów na Śląsku. Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła osoba z bogatym doświadczeniem i wiedzą o lokalnym rynku nieruchomości" - mówi Joanna Janiszewska, Dyrektor Regionalny SEGRO.

W czasie wolnym Katarzyna Biela angażuje się w działalność charytatywną, wspierając fundację niosącą pomoc rodzinom wcześniaków wymagających specjalistycznej opieki w pierwszym etapie życia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Partner of Promotion

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »