Technologie » Komputery

Seminarium "Jak zapewnić wydajną pracę aplikacji w sieci"

Seminarium "Jak zapewnić wydajną pracę aplikacji w sieci"
Zobacz więcej zdjęć »
Firmy Passus oraz Cisco zapraszają na bezpłatne seminarium poświęcone rozwiązaniom do poprawy wydajności sieci i aplikacji. Szkolenie odbędzie się 8 grudnia br. w Warszawie i jest skierowane do specjalistów IT.

Seminarium ma na celu zaprezentowanie rozwiązań do akceleracji danych oraz systemów ich monitorowania. Dzięki nim możliwe jest efektywniejsze zarządzanie pasmem w sieci i zapewnienie lepszej dostępności aplikacji oraz realizacji warunków SLA zawartych z poszczególnymi stronami. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z takimi zagadnieniami jak:

•    wydajność Cisco WAAS w poprawianiu transferu aplikacji
•    ocena wydajności aplikacji z punktu widzenia końcowego użytkownika
•    identyfikacja źródeł problemów z wydajnością aplikacji
•    w jaki sposób wskazać „kandydatów” (lokalizacje, aplikacje) do optymalizacji
WAAS-em
•    technologia NetFlow czyli wsparcie przy wdrażaniu nowych usług i aplikacji.

Poznaj rozwiązania WAAS i NetFlow

WAAS to jedna z ważniejszych technologii firmy Cisco, która jest wspierana przez rozwiązania oferowane przez Passus (http://networks.passus.pl/). Integracja funkcji analitycznych dedykowanych dla technologii WAAS i danych NetFlow do rozwiązania Visual Performance Manager daje przyszłym użytkownikom WAAS następujące korzyści:
•    pomiary podstawowego poziomu użytkowania i wydajności bez optymalizacji (identyfikacja lokalizacji i aplikacji, które są czołowymi kandydatami do optymalizacji)
•    przejrzyste widoki obciążenia pasma sieci WAN (wymierna ocena redukcji ruchu zapewniana przez technologię WAAS)
•    widok wydajności aplikacji przed, w trakcie i po wdrożeniu technologii WAAS  (gwarancja, że użytkownicy końcowi poczują poprawę)
•    zapewnienie widoku szczegółów strategii WAAS aż do poziomu pojedynczych użytkowników i transakcji (pomiar czasów przesyłu danych skrócony dzięki optymalizacji ruchu).

„Jak zapewnić wydajną pracę aplikacji w sieci” - seminarium dla ekspertów i menedżerów IT

Spotkanie Visual Network Systems Day przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za utrzymanie w dobrym stanie aplikacji w przedsiębiorstwie, dyrektorów IT, kierowników IT, specjalistów ds. wsparcia sieci, administratorów systemów i aplikacji, menedżerów projektów. Udział w seminarium jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: http://www.go2myevent.com/Register.aspx?code=501179.  Ilość miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji o rozwiązaniach sieciowych dostępnych jest na stronie: http://networks.passus.pl/

O firmie Passus sp. z o.o.
Grupa Passus jest polskim dostawcą wysokospecjalizowanych rozwiązań obejmujących:
•    planowanie, monitoring i poprawę wydajności sieci teleinformatycznych,
•    projektowanie i budowę sieci radiokomunikacyjnych,
•    bezpieczeństwo sieci IT,
•    własne urządzenia sieciowe i specjalistyczne aplikacje.

Do grona klientów spółki należą m.in.: PKO BP, Bank Pekao SA, Ericsson, EuroBank, Gaz System, Nokia, Orange, TP SA, PTC, P4, Polkomtel, T-Mobile, ZUS. Dynamicznie rozwija się także eksport rozwiązań – m.in. do Austrii, Arabii Saudyjskiej, Chorwacji, Czech, Niemiec, Słowacji oraz RPA.

Oferta firmy przygotowywana jest w oparciu o produkty wiodących światowych producentów, m.in. AirMagnet, Cisco, Draka, Fluke Networks, Opnet, Powerwave, Radiall, Spinner. Spółka posiada także własny zespół programistów i inżynierów, którzy tworzą kompletne rozwiązania na indywidualne zamówienia klientów.
Grupa Passus działa na rynku IT od 1992 roku. Zatrudnia ponad 100 wysokokwalifikowanych pracowników – inżynierów, programistów i specjalistów. Potwierdzeniem kompetencji zespołu są m.in.: status Cisco Premium Partner, tytuł Dystrybutora Roku Powerwave, Fluke Networks Premier Advantage Partner oraz Spinner Distributor Award. Firma jest pięciokrotnym laureatem nagrody „Gazele Biznesu”, finalistą konkursu na najlepszą strategię personalną „Inwestycja w kadry” i uczestnikiem programu „Biała Lista”. W 2008 roku została uhonorowana tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Oferowane przez spółkę produkty były też wielokrotnie nagradzane na targach informatycznych i telekomunikacyjnych.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (1)

  • miramariage
    miramariage 2011-02-09 12:57:43

    Coś więcej o tym seminarium ? Jestem zainteresowany


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »