Technologie » Komputery

Serwis Huawei wydłuża bezpłatną usługę door-to-door do końca maja

Użytkownicy urządzeń Huawei, którzy chcą naprawić swój sprzęt, mogą skorzystać z bezpłatnej usługi door-to-door, która teraz zostaje wydłużona do 31 maja. Do 15 czerwca zostaje również przedłużona gwarancja na smartfony, tablety, laptopy, smartwatche i routery Huawei.

Wydłużony okres gwarancyjny zostanie automatycznie przypisany do urządzeń, których gwarancja pierwotnie miała skończyć się między 15 marca a 14 czerwca.

 

Usługa door-to-door, która została przedłużona do 31 maja, dotyczy urządzeń objętych gwarancją i umożliwia zamówienie kuriera na dowolny adres w celu przekazania urządzenia do naprawy. Naprawione urządzenie wróci do właściciela tą samą drogą zdezynfekowane.

 

Zamówienie na usługę door-to-door można złożyć:

- na stronie internetowej Huawei Wsparcie: https://consumer.huawei.com/pl/support/postal-repair/

- z poziomu aplikacji Huawei Wsparcie, dostępnej na smartfonach marki

- kontaktując się z infolinią Huawei: https://consumer.huawei.com/pl/contact-us/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »