Firma » Reklama

Show Service dla IKEA

Show Service dla IKEA
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja eventowa Show Service po raz kolejny wybrana organizatorem imprezy integracyjnej dla pracowników IKEA Poznań. Firma odpowiadała za przeprowadzenie eventu w stylu balu karnawałowego.

Coroczna karnawałowa impreza integracyjna pracowników IKEA odbywała się w tym roku w hotelu Andersia w Poznaniu. Kilkuset zaproszonych gości bawiło się przy muzyce serwowanej przez DJ-ów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Firma Show Service odpowiadała z kompleksową organizację eventu, ze szczególnym naciskiem na zapewnienie zaplecza technicznego i organizacji strony muzycznej wydarzenia.

To kolejne zlecenie jakie Show Service przeprowadza dla IKEA Poznań. Firma już po raz szósty odpowiada za organizację corocznego integracyjnego balu karnawałowego.

Agencja Show Service Events Marketing to firma funkcjonująca na rynku eventowym już od 1993 roku. Specjalizuje się w realizacji niestandardowych przedsięwzięć niezależnie od skali wydarzenia. Od 2008 roku firma wchodzi w skład Grupy Fresh (zobacz www.grupafresh.eu) obsługując  m.in. IKEA Polska, Wrigley Poland, MTP, Schur Flexible Poland, Rehau, MediaExpert, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, IndexFood, AudioSAT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »