Firma » Biznes

Sieć Dobry Wybór – 25 sklepów w I kwartale br.

Koniec roku 2011 był szczególnie udany dla ciągle młodej sieci sklepów ogólnospożywczych Dobry Wybór. W grudniu, do osiemnastu już działających placówek, dołączyło siedem nowych. Kolporter S.A., do którego sieć należy, zapowiada otwarcie w I kwartale br. kolejnych 25 sklepów.

Na początku grudnia uruchomiono sklepy sieci Dobry Wybór w Inowrocławiu i podkrakowskich Michałowicach.

– Sklep w Michałowicach jest naszą pierwszą lokalizacją tranzytową, znajduje się bowiem przy ruchliwej drodze krajowej nr 7 – podkreśla Tomasz Brzeziński, dyrektor Pionu Dobry Wybór w Kolporterze. – Liczymy, że klientami będą zarówno zmotoryzowani mieszkańcy Michałowic, jak też kierowcy pokonujący trasę Kraków–Kielce. Michałowice są małą miejscowością, ale z naszego punktu widzenia mają duży potencjał.

W grudniu wystartowały również dwa osiedlowe sklepy Dobrego Wyboru w Lubinie, a także w Myślenicach, Włocławku i Bielsku-Białej.

– W pierwszym kwartale br. mamy zaplanowane uruchomienia kolejnych 25 placówek – zapowiada. – Najpierw ruszą dwa sklepy we Włocławku, później we Wrocławiu, Dzierżoniowie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Bydgoszczy, Gdyni, Skierniewicach, Krakowie, Myszkowie i Tarnowskich Górach.

Według planów Kolportera pod koniec 2012 r. sieć Dobry Wybór będzie liczyć 100 sklepów.

Biuro Prasowe Kolportera



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kolporter Biuro Prasowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »