Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Sierpniowy weekend w Młynie Klekotki

Sierpniowy weekend w Młynie Klekotki
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 14-16 sierpnia Młyn Klekotki resort & spa zaprasza na „Weekend z tradycją w tle”. Dla gości przygotowano warsztaty garncarskie pod dębem oraz degustację nalewek wyrabianych według staropolskiej receptury.

Młyn Klekotki resort & spa to kameralny hotel położony wśród warmińsko-mazurskich lasów i jezior - idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek i ucieczkę od codzienności. Letnie dni upłyną tutaj na przyjemnościach dla ciała i duszy - kojących zabiegach w młyńskim SPA, degustacji potraw inspirowanych ruchem slow food oraz relaksie na łonie natury. Dla gości przyjeżdżających na weekend od 14 do 16 sierpnia hotel przygotował dodatkowe atrakcje. Warsztaty garncarskie oraz degustacja nalewek to pomysł na niezapomniany „Weekend z tradycją w tle".

Garncarstwo to rzemiosło o długiej tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. W trakcie warsztatów goście hotelu Młyn Klekotki resort & spa poznają zasady pracy z gliną oraz spróbują własnych sił przy kole garncarskim. Organizowane w hotelu zajęcia to także forma niezwykłej terapii. Praca z gliną uczy bowiem koncentracji i cierpliwości, umożliwia podróż do odległych czasów, kiedy życie ludzi biegło w zgodzie z rytmem przyrody.

„Weekend z tradycją w tle" to również wyprawa śladem zapomnianych smaków i aromatów. W trakcie pobytu w hotelu Młyn Klekotki resort & spa goście spróbują kilku rodzajów nalewek: malinowej, wiśniowej, rozmarynowej, piołunowej oraz lipowej. Przygotowano je z wyjątkowych kompozycji owocowych, ziołowych i kwiatowych zgodnie ze staropolską recepturą z Prus Zachodnich.

Hotel Młyn Klekotki resort & spa oferuje 42 pokoje, w tym 8 apartamentów. Cena pokoju de lux ze śniadaniem wynosi 570 zł. Standardowo w cenę wliczono pakiet usług dodatkowych: łaźnię, saunę szwedzką, bilard, mini golf, tenis stołowy i ziemny, a także możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »