Rozrywka i wypoczynek » Gry

Ski Jumps z nową propozycją dla graczy

Ski Jumps z nową propozycją dla graczy
Zobacz więcej zdjęć »
Ski Jumps to polska niezależna produkcja w kategorii menadżera skoków narciarskich online. Gra została wzbogacona o nową formę rozgrywki, która z pewnością zadowoli nowych i dotychczasowych graczy. Mowa o nowym serwerze Szybki Turniej, który ma na celu wprowadzenie do gry nowej dynamiki rozgrywki.

Serwer Szybki Turniej to nowe rozwiązanie w przypadku gry Ski Jumps. Celem rozgrywki jest prowadzenie skoczka narciarskiego podczas całej jego kariery. W odróżnieniu od dotychczasowej zabawy na serwerze Nowe Igrzyska, serwer Szybki Turniej kondensuje zabawę do jednego, intensywnego i dynamicznego sezonu.


Po ukończeniu sezonu, statystyki graczy będą resetowane, a rozgrywka rozpocznie się na nowo. Dodatkowo, zwiększono częstotliwość zawodów i turniejów, a także uzyskiwanych bonusów i pieniędzy. Dzięki temu, gracze mogą poczuć zdecydowanie większe tempo rozgrywki, co też wymaga zupełnie innego podejścia i strategii do gry.

Szybki Turniej jest zalecany dla tych graczy, którzy posiadają już doświadczenie w grze na poprzednim serwerze. Ten nadal pozostaje aktywny i pozwala graczom doświadczyć pełnej drogi rozwoju skoczka narciarskiego w jego karierze. Zdobył on dużą popularność, a swoje zmagania toczy na nim 50 tysięcy graczy. Twórcy wprowadzają na bieżąco nowe usprawnienia rozgrywki, jak choćby system specjalizacji naszego skoczka.

Ski Jumps jest na bieżąco wzbogacane o nową zawartość przez firmę SuperNova Interactive. Nowe rozwiązania są w stanie nie tylko przyciągnąć do gry nowych zainteresowanych, ale i pozwalają odkryć nowości dotychczasowym graczom. Patronat medialny nad projektem objął Portal MMO – witryna zrzeszająca miłośników gier online i multiplayer. Witryna w dużej mierze skupia się na budowaniu encyklopedii gier online.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SuperNova Interactive

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »