Firma » Biznes

SKOK Wołomin rusza z ofertą dla trzeciego sektora

SKOK w Wołominie ruszył z obsługą podmiotów tzw. trzeciego sektora: stowarzyszeń, fundacji, kościelnych osób prawnych, związków zawodowych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

SKOK Wołomin w ramach oferty dla sektora trzeciego proponuje prowadzenie rachunków bieżących, kredyty obrotowe i inwestycyjne oraz lokaty terminowe.

Oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku stowarzyszenia lub fundacji wynosi 1,4 proc, a pozostałych pomiotów – 0,6 proc. Z kolei miesięczna opłata z tytułu prowadzenia rachunku bankowego  dla fundacji i stowarzyszeń to 3 zł, dla pozostałych instytucji trzeciego sektora 5 zł. Przelewy na rachunek ZUS, KRUS i Urzędu Skarbowego kosztują 2,40 zł. Zlecenie przelewu zarówno na rachunek zewnętrzny jak i rachunek w Kasie jest bezpłatne.

Oferta przygotowana z myślą o trzecim sektorze, jest skierowana do wszystkich podmiotów działających na terenie całego kraju. Oprócz atrakcyjnych produktów finansowych dla organizacji pozarządowych, Kasa oferuje wartość dodaną wynikającą ze specyfiki jej działania

– Obecnie SKOK Wołomin zrzesza ponad 80 tysięcy członków – osób fizycznych. Wierzymy, że ciekawa i atrakcyjna oferta spowoduje, że to grono powiększy się o liczne podmioty z trzeciego sektora – wskazuje prezes SKOK Wołomin Mariusz Gazda. – Możliwość obsługi tych osób prawnych to jedno z najlepszych rozwiązań, wprowadzonych obowiązującą od listopada 2013 r. nowelizacją przepisów, regulujących funkcjonowanie spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych.

Szczegóły dotyczące oferty można uzyskać dzwoniąc na infolinię SKOK Wołomin 801 445 252, zaglądając na stronę www.skok.wolomin.pl lub odwiedzając najbliższą placówkę Kasy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »