Dom » Nieruchomość

Ślężna Vita – nowa inwestycja Develii na wrocławskich Krzykach

Ślężna Vita – nowa inwestycja Develii na wrocławskich Krzykach
Zobacz więcej zdjęć »
Ślężna Vita to nowa inwestycja mieszkaniowa firmy deweloperskiej Develia w stolicy Dolnego Śląska.

W doskonałej lokalizacji – przy ulicy Ślężnej 118 na Krzykach - powstanie 199 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.

Pod wspomnianym adresem znajduje się obecnie stary biurowiec. Develia zamierza go wyburzyć i w jego miejscu wybudować nowoczesne osiedle ze 199 lokalami. Szeroka oferta – od kompaktowych, 2-pokojowych mieszkań „na start” po przestronne, ponad 100-metrowe apartamenty – odpowie na potrzeby wszystkich grup nabywców. Każdy lokal, bez względu na metraż, będzie posiadał balkon. Z myślą o bezproblemowym parkowaniu deweloper zaprojektował duży garaż z komórkami lokatorskimi w podziemiu budynku i części parteru. Znajdzie się tam również 10 lokali usługowo-handlowych.

Mocną stroną projektu jest jego znakomita lokalizacja, zaledwie 4 km od Starego Miasta. Krzyki to jedna z ulubionych dzielnic wrocławian, o rozbudowanej i różnorodnej infrastrukturze lokalnej. Mieszkańcy osiedla Ślężna Vita będą mogli korzystać z pobliskich restauracji, kawiarni, sklepów, galerii handlowych i kin. Nie brakuje tu również szkół, przedszkoli i placówek ochrony zdrowia. Miłośnicy aktywnego trybu życia i rodziny z dziećmi z pewnością docenią sąsiedztwo nowoczesnego aquaparku i aż trzech parków publicznych – Skowroniego (zaledwie 250 m od osiedla), Parku im. Władysława Andersa (650 m) oraz Południowego (1000 m). Bliskość kampusów Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego sprawia, że zakup mieszkania przy Ślężnej będzie także atrakcyjną opcją inwestycyjną.

Osiedle będzie znakomicie skomunikowane z innymi częściami Wrocławia. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe,  zmotoryzowanych z pewnością ucieszy łatwy dojazd do trasy A4 i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a także do rozbudowywanej obecnie Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia. Dworzec PKP Wrocław Główny znajduje się zaledwie 2,4 km od inwestycji.

- Ślężna Vita oferuje wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnej inwestycji w dużym mieście - centralną lokalizację, bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych oraz rozbudowaną infrastrukturę lokalną i komunikacyjną. Dzięki takiemu połączeniu można aktywnie i bez żadnych kompromisów korzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferuje Wrocław. Jestem przekonany, że projekt ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich grup klientów, poszukujących mieszkań w naszej aglomeracji – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.  

Zakończenie budowy zaplanowane jest na I półrocze 2025 r. Za projekt odpowiada pracownia Dziewoński, Łukaszewicz – Architekci. Ceny zaczynają się już od 10 599 zł za metr kwadratowy.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 103 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

O DEVELII 

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.  Od 2007 r. Develia (poprzednio LC Corp) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2021 r. firma wypracowała 911,9 mln zł przychodów ze sprzedaży i 153,9 mln zł skonsolidowanego zysku netto.

Kontakt dla mediów:

Mariusz Skowronek, Tauber Promotion 698 612 866, mskowronek@tauber.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »