Gospodarka » Żywność

„Słodkie kibicowanie”, promocja Cukru Królewskiego

„Słodkie kibicowanie”, promocja Cukru Królewskiego
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji mistrzostw Europy w piłce nożnej, Cukier Królewski przygotował dla swoich konsumentów promocję, w której do wygrania wśród ponad 430 nagród znajdą się vouchery wakacyjne oraz do SPA, a także bilety do kina.

Mistrzostwa w piłce nożnej – czas dla mnie i mojej przyjaciółki!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wszystkie wielkie wydarzenia sportowe to czas, kiedy nasz mężczyzna owszem, jest w domu, a jako by go nie było… Jednym słowem, przez tych kilka tygodni rozgrywek piłkarskich musimy zdecydowanie same zadbać o swój wolny czas. Z myślą o wszystkich Paniach, które owszem, kibicują, ale niekoniecznie przed telewizorem, marka Cukier Królewski zorganizowała promocję „Słodkie kibicowanie”. Od 21 maja do 1 lipca, każdy, kto zakupi przynajmniej jedno opakowanie promocyjnego cukru białego Cukier Królewski, będzie mógł wygrać atrakcyjną nagrodę, dzięki której będzie miał okazję podczas mistrzostw  i nie tylko np. wyjść z przyjaciółką do kina, wyjechać na weekend do SPA, a nawet na wakacje!  Szczegółowych informacji na temat „Słodkiego kibicowania” można szukać na promocyjnych opakowaniach cukru białego, stronie konkursu - www.slodkiekibicowanie.pl oraz na facebook’owym funpage’u organizatora – Życie jest Słodkie - www.facebook.com/ZycieJestSlodkie

Co godzinę do kina, co tydzień na wakacje lub do SPA

Do konkursu może przystąpić każdy, kto zakupi przynajmniej jedno opakowanie promocyjnego białego Cukru Królewskiego i prześle swoje zgłoszenie poprzez SMS lub zarejestruje się na stronie - www.slodkiekibicowanie.pl.

Jak zdobyć nagrodę?

  • Voucher wakacyjny o wartości 4 000 zł – otrzyma osoba, która dokona zgłoszenia jak najbliżej godziny 19:00 w jedną z 6 konkursowych niedziel.
  • Voucher na weekend w SPA o wartości 2 000 zł – otrzyma osoba, która jako druga przesłała zgłoszenie w pobliżu godziny 19:00 w jedną z 6 konkursowych niedziel.
  • Podwójny bilet do kina – rozdawane będą od poniedziałku do niedzieli (10 sztuk każdego dnia), pomiędzy 08:01 a 18:00. Wystarczy dokonać zgłoszenia jak najbliżej przed pełna godziną.

Łącznie marka Cukier Królewski rozda 6 voucherów wakacyjnych i 6 voucherów do SPA oraz 420 podwójnych biletów do kina.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »