Kultura, sztuka » Muzyka

Słynny koncert Nirvany na DVD

Słynny koncert Nirvany na DVD
Zobacz więcej zdjęć »
Obowiązkowa pozycja dla fanów zespołu Nirvana - legendarny koncert z 30 sierpnia 1992 roku.

Dla wszystkich fanów Nirvany płyta DVD „Live At Reading” z koncertem zespołu z 30 sierpnia 1992 roku jest pozycją obowiązkową.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kiedy Nirvana przyjechała z Ameryki na koncert do brytyjskiego Reading, miała już markę najlepszego zespołu grającego muzykę grunge. Występ zespołu zaplanowano na zakończenie wielkiego festiwalu – Kurt Cobain i jego dwaj koledzy dali popis swoich wielkich umiejętności, a ich koncert uznano za najlepszy w karierze. Realizacja telewizyjna koncertu jest dość prosta, nie ma tu technicznych fajerwerków, liczy się wspaniała muzyka. 

W „Live At Reading” Nirvana zagrała m.in. utwory z płyt „Nevermaind”, „In Utero” i „Bleach”. Wydany obecnie zapis koncertu (wcześniej krążył jako bootleg) ma poprawioną jakość dźwięku i obrazu.    SalonKulturalny.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »