Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Smakołyki i rękodzieło na wrześniowym jarmarku w Fordonie

Smakołyki i rękodzieło na wrześniowym jarmarku w Fordonie
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na kolejny jarmark z cyklu „Cuda wianki”. W dniach 16-19 września będzie można wybierać spośród bogatej oferty produktów regionalnych. Coś dla siebie znajdą wszyscy poszukujący tradycyjnej polskiej żywności i smakołyków, a także oryginalnej biżuterii!

Chętnie odwiedzane przez klientów jarmarki ponownie zagoszczą w Fordonie. Już od 16 września w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przez cztery kolejne dni na stoiskach regionalnych dostawców i twórców będzie można zakupić żywność oraz rękodzieło.

Na stoiskach spożywczych będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie, serów oraz oliwek. Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można zakupić różnorodną biżuterię, która sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej osoby. Stoiska będą dostępne w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz w godzinach pracy obiektu, czyli od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej.

Wrześniowy jarmark odbędzie się w dniach 16-19 września w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Stoiska będą dostępne od godziny 9:00 do godziny 21:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »