Gospodarka » Żywność

Śmietanka 30% Piątnicy w ulepszonym opakowaniu

Śmietanka 30% Piątnicy w ulepszonym opakowaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Z myślą o wygodzie konsumentów OSM Piątnica ulepszyła opakowanie Śmietanki 30%. Od 5 stycznia br. produkt jest dostępny w kubku wyposażonym w dodatkową pokrywkę, która pozwala śmietance zachować świeżość oraz chroni ją przed rozlaniem.

Przenikanie się zapachów w lodówce to jeden z częstszych problemów, z którymi spotykamy się, przechowując produkty żywnościowe. Aby uniknąć tego kłopotu oraz zabezpieczyć produkt przed przypadkowym rozlaniem, OSM Piątnica dodała do kubka ze Śmietanką 30% szczelną plastikową pokrywkę. Dodatkowe wieczko pozwoli dłużej cieszyć się świeżym i naturalnym smakiem śmietanki.

Śmietanka 30% marki Piątnica posiada wszechstronne zastosowanie. Dzięki specjalnemu procesowi przygotowania śmietanka szybko się ubija, doskonale nadając do deserów oraz mas tortowych. Niewątpliwym atutem produktu jest też jego uniwersalność. Śmietanka 30% może być z powodzeniem wykorzystywana do wielu potraw na ciepło, m.in. do zup oraz sosów. Nadaje ona również niepowtarzalny smak kawie.

Wartość odżywcza 100 g śmietanki:

  • wartość energetyczna – 1223 kJ (292 kcal), 
  • białko –  2,2 g,
  • węglowodany – 3,3 g,
  • tłuszcz –  30 g.

Średnia cena produktu to 3,95 zł/szt.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »