Motoryzacja » Moto Serwis

Smok wyrusza na wschód

Smok wyrusza na wschód
Zobacz więcej zdjęć »
Dragon Winch kontynuuje swoją ekspansję na światowych rynkach. Produkty spod znaku smoka dostępne są już w trzydziestu krajach. W listopadzie do tego grona dołączyły cztery kraje Azji Środkowej.

Wyciągarki Dragon Winch zdobywają uznanie na kolejnych rynkach. Nic dziwnego - wysoka jakość i atrakcyjna cena to atuty liczące się nie tylko w Polsce. Po zawojowaniu europejskich krajów, produkty spod znaku smoka wyruszają więc na podbój Azji.

Jesienią 2012 roku przedstawiciele rady nadzorczej Dragon Winch podpisali umowy o współpracy, dzięki którym produkty tej marki pojawią się na półkach sklepowych w kolejnych czterech państwach.  Wyciągarki Dragon Winch będzie można teraz kupić także w Kazachstanie, Kirgistanie, Uzbekistanie i Tadżykistanie.

Wejście Dragon Winch na rynki Azji Środkowej to pierwszy krok w ekspansji tej marki poza Europę. Spośród trzydziestu krajów w których sprzedawane są produkty Dragon Winch, większość leży na Starym Kontynencie. „Ekspansja na rynki europejskie zakończyła się dużym sukcesem, nie zamierzamy jednak ograniczać się tylko do tego kontynentu. Kolejnym etapem naszej strategii jest zwiększenie obecności Dragon Winch na rynkach azjatyckich. Podpisanie stosownych umów w Kirgistanie, Kazachstanie, Uzbekistanie i Tadżykistanie to duży krok w tym kierunku ." - mówi Jerzy Woźnicki dyrektor zarządzający, członek zarządu Dragon Winch.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Euroforum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »