Firma » Finanse

Sms kredyt, czyli jak szybko uzyskać środki pieniężne

Dostęp do konta bankowego zakładanie lokat czy wnioskowanie o pożyczkę za pośrednictwem Internetu jest obecnie standardem w zakresie usług świadczonych przez banki i instytucje pozabankowe.

Powszechność urządzeń mobilnych sprawiła, że również telefony komórkowe znalazły zastosowanie w sektorze finansowym, umożliwiając szybki kontakt między klientem a instytucją.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ze względu na wykorzystanie Internetu i urządzeń mobilnych przez instytucje finansowe, wnioskowanie o przyznanie pożyczki stało się szybsze i łatwiejsze. Klient nie musi osobiście składać wniosku, który może przesłać online, co sprawia, że i formalności jest znacznie mniej niż w przypadku zastosowania tradycyjnych procedur. Również informacja o rozpatrzeniu wniosku, zawierająca decyzję pozytywną lub negatywną, jest klientowi przesyłana na podany przez niego adres email. Tym samym, pożyczkę można uzyskać bez wychodzenia z domu, ale też z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Pożyczka przez Internet

Tradycyjne procedury wymagają, aby osoba ubiegająca się o przyznanie środków pieniężnych osobiście złożyła stosowny wniosek i niezbędną dokumentację w wybranej przez siebie instytucji finansowej. Jednak wykorzystanie Internetu dało nowe możliwości, dzięki czemu wniosek może zostać przesłany za pośrednictwem specjalnego formularza udostępnionego na stronie internetowej danej instytucji. W sektorze pozabankowym wypełnienie formularza o udzielenie środków pieniężnych jest równoznaczne z wnioskowaniem o pożyczkę. Informacja przesłana do instytucji jest rozpatrywana przez specjalistę do spraw finansowych, który może zweryfikować nadesłane dane w Biurze Informacji Kredytowej. Decyzja o przyznaniu środków pieniężnych (lub odmowna) podejmowana jest stosunkowo szybko – klient informowany jest za pośrednictwem poczty elektronicznej o decyzji, zaś przyznana kwota przesyłana jest na osobisty rachunek klienta.

Pożyczka sms-em

Dla stałych klientów instytucje pozabankowe stworzyły nową opcję wnioskowania o pożyczkę za pośrednictwem telefonu komórkowego. Dzięki temu klient ma możliwość ubiegania się o sms kredyt z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Najczęściej forma sms wymaga przesłania kwoty pożyczki i terminu spłaty zobowiązania, co ogranicza formalności do minimum. Proces decyzyjny przebiega równie szybko, jak w przypadku wnioskowania za pośrednictwem Internetu.

 Źródło informacji: https://www.mini-credit.pl/pozyczka-przez-smsRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

blackppp

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »