Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Soczewki progresywne firmy Hoya – nieoceniona pomoc w prezbiopii

Soczewki progresywne firmy Hoya – nieoceniona pomoc w prezbiopii
Zobacz więcej zdjęć »
Prezbiopia zwana inaczej starczowzrocznością rozwija się u każdego człowieka po 40. roku życia. Polega ona na upośledzeniu zdolności do ostrego widzenia z bliskiej odległości Jest to nieunikniony proces wynikający z naturalnego starzenia się narządu wzroku i utraty elastyczności przez

 Prezbiopia zwana inaczej starczowzrocznością rozwija się u każdego człowieka po 40. roku życia. Polega ona na upośledzeniu zdolności do ostrego widzenia z bliskiej odległości Jest to nieunikniony proces wynikający z naturalnego starzenia się narządu wzroku i utraty elastyczności przez soczewkę oraz zaburzeń mechanizmu akomodacji. Podstawową oznaką prezbiopii jest potrzeba odsuwania tekstu, który chcemy przeczytać na coraz dalszą odległość od oczu. Procesu tego nie można niestety zatrzymać, ale podlega on korekcji poprzez zastosowanie soczewek progresywnych. Soczewki progresywne mają odpowiednio dobrane wartości  do dali, strefy pośredniej i bliży, zapewniając ostre widzenie na każdą odległość.

Soczewki progresywne  firmy Hoya  gwarantują naturalne i wyjątkowo komfortowe widzenie. Dopasowywane są do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie idealnej ostrości i perfekcyjnej głębi widzenia.  Gwarantują szerokie pole widzenia przy każdej odległości, a także  - dzięki łagodnym przejściom pomiędzy strefą do dali i  strefą do bliży - eliminują efekt „pływania obrazu”. Dostępne są  w wariantach: z krótką oraz długą strefą progresji, co umożliwia indywidualne podejście do potrzeb, korekcji wady wzroku i wymagań w zakresie wyboru oprawy. Soczewki progresywne  firmy Hoya wykonane są z lekkich i wytrzymałych materiałów, mogą być uszlachetnione najwyższej klasy powłoką antyrefleksyjną,  która zwiększa odporność soczewek na zarysowania oraz ułatwia ich czyszczenie.   Rodzina soczewek progresywnych firmy Hoya  obejmuje różne konstrukcje, odpowiadające określonym potrzebom wzrokowym -  Hoyalux iD MyStyle V+, LifeStyle 3, Hoyalux Balansis.

Hoya Lens Poland jest wiodącym producentem soczewek okularowych oraz produktów optycznych, opartych na ultranowoczesnych rozwiązaniach.

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki progresywneRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »