Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

SOCZEWKI SPORTOWE HOYA Sportive TrueForm

SOCZEWKI SPORTOWE HOYA  Sportive TrueForm
Zobacz więcej zdjęć »
Soczewki sportowe Hoya Sportive TrueForm to niezbędny produkt dla wszystkich aktywnych fizycznie użytkowników okularów. Przygotowane zostały z myślą o osobach uprawiających sporty wymagające doskonałej widoczności i nieograniczonych możliwości działania. Wszystkim amatorom sportu z wadą wzroku...

 Soczewki sportowe Hoya Sportive TrueForm to niezbędny produkt dla wszystkich aktywnych fizycznie użytkowników okularów. Przygotowane zostały z myślą o osobach uprawiających sporty wymagające doskonałej widoczności i nieograniczonych możliwości działania. Wszystkim amatorom sportu z wadą wzroku zapewniają doskonałe widzenie i atrakcyjny wygląd.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Soczewki sportowe Hoya Sportive TrueForm gwarantują szerokie pole widzenia na każdą odległość oraz lepsze widzenie peryferyjne, które jest kluczową sprawą w wielu dyscyplinach sportowych. Wykonane są z wytrzymałych i odpornych materiałów. Charakteryzują się doskonałą konstrukcją zoptymalizowaną do opraw sportowych o wysokiej krzywiźnie. Zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV i doskonale chronią oczy przed oślepiającym światłem oraz urazami mechanicznymi spowodowanymi np. przez wiatr, kurz, drobinki pyłu, wodę czy, niebezpieczne podczas szybkiego przemieszczania się, gałęzie.

Soczewki sportowe Hoya Sportive TrueForm dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w połączeniu z barwieniami specjalnymi podnoszącymi kontrast widzenia. Barwienie oraz możliwość wyboru powłoki lustrzanej dostępnej w wielu kolorach powodują, że soczewki Hoya oprócz większego komfortu widzenia zapewniają wszystkim sportowcom stylowy i dynamiczny wygląd. Dostępne są jako soczewki jednoogniskowe Nulux Sportive oraz progresywne Hoyalux Sportive.

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: SOCZEWKI SPORTOWE HOYA Nulux i Hoyalux Sportive TrueFormRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »