Moda » Odzież

Solidna podstawa domowego krawiectwa

Solidna podstawa domowego krawiectwa
Zobacz więcej zdjęć »
Domowe szycie jest w zasięgu ręki, wystarczy kilka pomysłów, miejsce przy oknie i sprzęt na którym można polegać. Dzięki praktycznym funkcjom najnowsza maszyna komputerowa JUKI HZL-HD80 doskonale sprawdzi się w tej roli.

Nowa komputerowa maszyna, japońskiej marki JUKI, jest odpowiedzią na potrzeby domowych kącików do szycia. Za pomocą jednego przycisku można wybierać sześć najpopularniejszych ściegów, a intuicyjny interfejs wraz z czytelnym wyświetlaczem LCD, sprawiają, że praca z maszyną JUKI HZL-HD80 jest wyjątkowo prosta i przyjemna. Rozpoczęcie szycia przyspiesza opcja automatycznego nawlekania igły. Na płytce ściegowej znajdują się praktyczne linie z podziałką, które pomagają zachować odległość ściegu od krawędzi materiału. Możliwość regulacji docisku stopki umożliwia wygodne zszywanie zarówno delikatnych tkanin, takich jak szyfon czy jedwab, jak i z grubych tkanin, typu jeans czy skóra. Opcja szycia podwójną igłą oraz wyłączane ząbki przesuwające materiał, ułatwią pracę przy pikowaniu, obszywaniu dziurek i naszywaniu aplikacji. Przycisk start/stop umożliwia sprawne szycie bez używania regulatora prędkości, co dotychczas było opcją występującą jedynie w zaawansowanych modelach.

JUKI HZL-HD80 stworzono z myślą o przyjemności szycia. Wyposażona w osiemdziesiąt różnych ściegów, funkcję automatycznego obszywania dziurek na pięć różnych sposobów oraz dwa nowe typy ściegu wstecznego - rygiel klasyczny i punktowy - zadowoli początkujących amatorów szycia, jak i tych bardziej zaawansowanych. Funkcjonalna JUKI HZL-HD80 stanowi dobrą propozycję dla osób, które planują urządzanie domowego kącika krawieckiego.

Aby zapewnić komfortowe dla wzroku oświetlenie miejsca pracy, w maszynie zamontowano energooszczędną i nienagrzewającą się lampką LED. Praktyczny schowek na akcesoria, pozwala trzymać wszystko pod ręką i zachowa porządek. Dzięki temu domowa „mini-szwalnia” pozostanie schludna. Cicha praca maszyny, uzyskana dzięki solidnej konstrukcji z użyciem metalowych podzespołów najwyższej jakości, nie zakłóci domowego spokoju.

HZL-HD80 to najnowszy model z nowej serii wprowadzonej przez JUKI, która swoim nowoczesnym kobiecym designem wpisuje się w aktualne trendy. W serii dostępna jest także zaawansowana maszyna JUKI HZL-HD197 oraz model JUKI HZL-HD40 z mniejszą ilością ściegów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »