Dom » Budownictwo

Sopro z wyróżnieniami "Ambasador Sportowej Polski 2013" oraz "Produkt na medal 2013"

Sopro z wyróżnieniami "Ambasador Sportowej Polski 2013" oraz "Produkt na medal 2013"
Zobacz więcej zdjęć »
Mamy przyjemność poinformować Państwa o kolejnych wyróżnieniach dla Sopro Polska i Dyrektora Zarządzającego Aleksandra Barszcza:1.   „Ambasador Sportowej Polski 2013”
2.   „Produkt na medal 2013”


 „Ambasador sportowej Polski” to nagroda za szczególne wsparcie w realizacji programu „budujemy Sportową Polskę” dla firm, które przy realizacji swoich strategicznych celów, pamiętają o społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierają działania edukacyjne popularyzujące ideę Sportowej Polski.

„Produkt na medal 2013” to nagroda za innowacyjne produkty o wysokich walorach użytkowych i estetycznych, których jakość rekomendowana jest do najbardziej wymagających zastosowań. Nagrodę otrzymała rewolucyjna nowość roku 2012 - Dekoracyjna fuga nowej generacji Sopro DF 10.  

"Od wielu już lat wspieramy działalność edukacyjną i promujemy najwyższej klasy produkty dla budownictwa. Jesteśmy pewni, że tylko odpowiedzialne, rzetelne budowanie może zmienić obraz polskiego rynku budowlanego. Jesteśmy dumni, że PKiS docenił naszą pracę i produkty, których zastosowanie gwarantuje wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. W obecnych czasach nie stać naszego społeczeństwa na partactwo, wieczne remonty i produkty w niskiej cenie i jakości. Sopro - raz a dobrze!" - powiedział po otrzymaniu nagród Aleksander Barszcz Dyrektor Zarządzający Sopro Polska.Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »