Firma » Biznes

SOS PZMOT rozszerza zakres certyfikatu ISO na nowe usługi

SOS PZMOT rozszerza zakres certyfikatu ISO na nowe usługi
Zobacz więcej zdjęć »
Dynamiczny rozwój oferty SOS PZMOT pociągnął za sobą poszerzenie zakresu Certyfikatu ISO posiadanego przez firmę od 2001 roku. Objął on assistance drogowe, domowe i medyczne, usługi informacyjno-organizacyjne oraz pośrednictwo w procesie likwidacji szkód.

SOS PZMOT posiada Certyfikat Systemu Zarządzania od kwietnia 2001 roku. Dotychczas obejmował on usługi assistance drogowego, które jako pionier na polskim rynku firma świadczy od 1993 roku.

Aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom Klientów, SOS PZMOT poszerzył paletę oferowanych produktów m.in. o niesienie pomocy w ramach assistance domowego, medycznego, prawnego i informacyjno-organizacyjnego. Wdrożono i rozwinięto ponadto specjalistyczne usługi proponowane towarzystwom ubezpieczeń, obejmujące m.in. likwidację szkód komunikacyjnych i  majątkowych.

W ślad za dynamicznym rozwojem oferty produktowej SOS PZMOT zadbał również o poszerzenie zakresu posiadanego Certyfkatu Systemu Zarządzania. Nowy certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008 obejmuje usługi assistance drogowego, domowego, medycznego i informacyjnego, a także organizację usług concierge oraz pośrednictwo w procesie likwidacji szkód.

Jednolity System Zarządzania Jakością funkcjonujący w SOS PZMOT jest częścią Polityki Jakościowej, stanowiącej centralny element strategii rozwoju firmy, integrujący wszystkie jej funkcje wokół zasadniczego celu, jakim jest świadczenie usług o najwyższej jakości, zgodnych z oczekiwaniami ich beneficjentów. Założenia Polityki Jakościowej są komunikowane wszystkim pracownikom SOS PZMOT, którzy aktywnie uczestniczą w jej kształtowaniu i realizacji.

SOS PZMOT jest marką należącą do Polskiego Związku Motorowego. Jego 60-letnie doświadczenie oraz prestiż, w połączeniu z profesjonalizmem świadczonych usług sprawiają, że SOS PZMOT jest partnerem czołowych przedstawicieli branży motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej w naszym kraju.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o działalności SOS PZMOT, prosimy o kontakt:

Renata Wiatrowska

Kierownik Działu Marketingu i Rozwoju

Tel.: 22 532 84 23

Fax: 22 532 84 24

Kom.: 661 328 481

E-mail: rwiatrowska@sospzmot.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SOS PZMOT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »