Motoryzacja » Moto Serwis

Bezpłatna pomoc w domu w razie niespodziewanych kłopotów

Członkowie Klubu SOS PZMOT mogą odtąd czuć się bezpiecznie nie tylko w samochodzie, ale także przebywając w domu. W razie nieprzewidzianych zdarzeń Klub zorganizuje dla nich pomoc odpowiedniego fachowca, który szybko usunie awarię i zabezpieczy mienie przed skutkami powstałej szkody.

Klub SOS PZMOT jest organizacją zapewniającą swoim członkom wszechstronną i kompleksową pomoc, opartą na 60-letnim doświadczeniu Polskiego Związku Motorowego oraz jego zagranicznych partnerów.

Dotychczas obejmowała ona świadczenia przydatne w razie niespodziewanych kłopotów na drodze, gwarantując osobom zmotoryzowanym takie usługi, jak m.in. naprawa lub holowanie pojazdu, auto zastępcze, nocleg w hotelu lub kontynuacja podróży innym środkiem lokomocji. Członkowie Klubu mogli ponadto korzystać z bogatego serwisu informacyjnego oraz pakietu usług organizacyjnych – concierge.

Pragnąc zapewnić Klubowiczom komfort i poczucie bezpieczeństwa nie tylko w samochodzie, ale także podczas przebywania w domu, Klub SOS PZMOT wzbogacił paletę świadczeń członkowskich o nowe usługi assistance domowego. Dzięki temu osoby należące do Klubu SOS PZMOT mogą w potrzebie liczyć m.in. na profesjonalną i szybką pomoc ślusarza, hydraulika, szklarza lub elektryka. W razie konieczności Klub zapewni swoim członkom także dozór mienia bądź jego transport do dowolnego miejsca w Polsce. W sytuacji, gdy dom lub mieszkanie Klubowicza zostanie uszkodzone w stopniu uniemożliwiającym dalsze przebywanie w nim (np. na skutek pożaru lub powodzi), SOS PZMOT zorganizuje i pokryje koszty podróży wszystkich domowników do wybranego przez nich miejsca – np. do hotelu, rodziny lub przyjaciół.

Pakiet usług pomocy w domu przysługuje członkom Klubu SOS PZMOT od czerwca br., bez żadnych dodatkowych opłat. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu udzielanych świadczeń i postępowania w razie chęci skorzystania z pomocy są dostępne na stronie www.sospzmot.pl.

SOS PZMOT jest marką należącą do Polskiego Związku Motorowego. Nowoczesne i kompleksowe usługi pomocy świadczy od 1993 roku, będąc tym samym pionierem assistance komunikacyjnego w Polsce. Dziś oferta SOS PZMOT obejmuje pełne spektrum usług assistance – medycznego, domowego, podróżnego, prawnego, drogowego i informacyjno-organizacyjnego. SOS PZMOT świadczy także specjalistyczne usługi dla towarzystw ubezpieczeń, m.in. w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i  majątkowych.  

60-letnie doświadczenie oraz prestiż Polskiego Związku Motorowego, w połączeniu z profesjonalizmem świadczonych usług sprawiają, że SOS PZMOT jest partnerem czołowych przedstawicieli branży motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej w naszym kraju. Wysoką jakość usług SOS PZMOT potwierdza certyfikat ISO 9001:2008, a także liczne zdobyte przez firmę nagrody i wyróżnienia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SOS PZMOT
http://www.sospzmot.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »