Technologie » Komputery

Specjalna edycja Panda Global Protection 2010

Specjalna edycja Panda Global Protection 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security wydała specjalną edycję programu Panda Global Protection 2010 przeznaczonego do ochrony jednego komputera. Oprogramowanie posiada rozbudowane funkcje kontroli rodzicielskiej. Dodatkowo, firma Panda Security wesprze „Wakacyjną Akcję Caritas” środkami ze sprzedaży programu.

Panda Global Protection 2010 to aplikacja zapewniająca pełne bezpieczeństwo w internecie. Program zawiera m.in. moduł kontroli rodzicielskiej, który blokuje dostęp do niewłaściwych stron i zapewnia bezpieczne korzystanie z internetu przez dzieci.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ochronę uzupełnia anti-spam oraz  zabezpieczenie komunikatorów internetowych. Skuteczność silnika skanującego programu wynosi 99,9% i została potwierdzona przez prestiżową organizację AV-Test, która bada jakość aplikacji antywirusowych.

Produkt jest przeznaczony dla użytkowników, którzy poszukują nie tylko maksymalnego zabezpieczenia, ale także dbają o bezpieczeństwo gromadzonych danych oraz wydajność komputera. Rozwiązanie pozwala bowiem na  przyspieszenie pracy systemu dzięki opcji Tune-up, a filtr danych chroni cenne informacje przed kradzieżą.

Specjalna edycja programu Panda Global Protection 2010 przeznaczona jest do ochrony jednego komputera, a jego sugerowana cena wynosi 139 zł brutto. Wybierając  ten produkt nabywca wspiera „Wakacyjną Akcję Caritas”, w ramach której firma Panda Security zapewni dzienne wyżywienie dzieciom podczas kolonii organizowanych przez Caritas. Więcej na temat akcji na stronie - http://www.caritas.pl/.

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »