Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Specjalne oferty konferencyjne na święta i nie tylko!

Specjalne oferty konferencyjne na święta i nie tylko!
Zobacz więcej zdjęć »
Organizatorzy wszelkiego rodzaju spotkań dla firm często szukają oryginalnych ofert na pobyty dla swoich klientów. W kręgu zainteresowania są pobyty weekendowe łączące konferencje bądź szkolenia z wypoczynkiem i imprezą integracyjną.

Jakie oferty można znaleźć w sieci?

Serwis E-konferencje.pl każdego tygodnia prezentuje najświeższe pakiety przygotowane przez obiekty hotelowe i konferencyjne dla firm i osób indywidualnych. I tak, na Śląsku w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszą się  „Halloweenowe spotkania dla firm” przygotowane przez Hotel STOK, w dolnośląskim „Sala konferencyjna za złotówkę” w ofercie Hotelu Ptak,  a w pomorskim „Konferencje z golfem w tle” w Hotelu Wieniawa.

Wiele innych, ciekawych ofert konferencyjnych znajdą Państwo się w zakładce „Oferty specjalne” w serwisie E-konferencje.pl. W nim także jest możliwość skorzystania z tak zwanej Giełdy Ofert, gdzie zamieszczając własne zapotrzebowanie na spotkanie biznesowe otrzymamy wiele oryginalnych ofert od hotelarzy z całej Polski.

W dzisiejszych czasach liczy się indywidualne podejście do klienta, dlatego oferty konferencyjne muszą różnić się i to bardzo – mówi Krzysztof Janik redaktor serwisu E-konferencje.pl.  Usługi wykraczające poza standardowe rozwiązania to już nie tylko sztandarowe hasło, a pierwszy punkt dekalogu każdego profesjonalnego hotelu czy obiektu konferencyjno-szkoleniowego – dodaje Janik.

W najbliższym czasie w serwisie pojawią się oferty na spotkania wigilijne dla firm i  wyjazdy świąteczne dla osób indywidualnych.
Zachęcamy do przeglądania ogłoszeń i rezerwacji sal konferencyjnych.

 

***

www.e-konferencje.pl to jedyne miejsce w sieci, gdzie mogą reklamować się zarówno pojedyncze sale konferencyjne jak i typowe centra konferencyjno-usługowe, a także profesjonalni organizatorzy imprez.  Jest to jeden z pierwszych i największych serwisów branży konferencyjnej w Polsce.

E-konferencje.pl odniósł sukces na podwalinie wiedzy, motywacji i pasji do realizacji projektów wchodzących w skład zagadnień dotyczących turystyki biznesowej. W ostatnim czasie do Partnerów serwisu dołączyło Convention Bureau Katowice, z czego jesteśmy bardzo dumni.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goja81

Komentarze (1)

  • avatar
    ~MS 2013-02-19 15:33:37

    marna podróbka serwisu http://www.konferencje.pl :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »