Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Speed Dating w Galerii Bronowice

Speed Dating w Galerii Bronowice
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend, 10 – 11 lutego, Galeria Bronowice zaprasza na walentynkowy weekend, podczas którego na wszystkich chętnych czekać będzie Speed Dating, czyli tak zwane szybkie randki. To idealna propozycja dla osób, które wciąż szukają swojej „drugiej połówki”.

Wszystkich, którzy wciąż poszukują swojej „drugiej połówki”, Galeria Bronowice zaprasza do wzięcia udziału w szybkich randkach. Idea jest prosta – kilkanaście pań i panów spotyka się w jednym miejscu,  panowie przesiadają się co kilka minut, rozmawiając z każdą z pań. Na koniec wszyscy uzupełniają specjalną kartę, na której zaznaczają, z kim chętnie porozmawialiby ponownie. Jeżeli wskazania pokrywają się - osoby dostają kontakty do siebie, a reszta zależy już wyłącznie od nich. Jednak szczęściu należy choć odrobinę pomóc. Zapisywać się można przez stronę: www.speed-dates.pl /randki/krakow – a randkować będzie można w strefie Co-working na 1. piętrze.

Galeria Bronowice przygotowała również w ramach akcji wyjątkowy konkurs „Randka w Paryżu”. Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku, a także odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Kogo i dlaczego zabrałbyś/zabrałabyś na randkę do Paryża?”. Forma zgłoszenia jest dowolna i zależy od inwencji twórczej uczestników. Konkurs potrwa do 8 lutego. Do wygrania są dwa vouchery Ryanair o wartości 480 zł!  

Harmonogram randek:

SOBOTA, 10 lutego w strefie Co-working (1. piętro) odbędą się dwie sesje:

Godz. 15.00 Grupa wiekowa: 21 – 29 lat

Godz. 18.00 Grupa wiekowa: 24 – 36 lat

NIEDZIELA, 11 lutego w strefie Co-working (1. piętro) odbędą się dwie sesje:

Godz. 15.00 Grupa wiekowa: 25 – 35 lat

Lista rezerwowych: Godz. 18.00 Grupa wiekowa: 28 – 42 latRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Bronowice
http://www.galeriabronowice.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »