Rozrywka » Rozrywka
Spektakl „W zdrowym ciele, zdrowy duch” w Porcie Rumia
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Port Rumia zaprasza na kolejne rodzinne spotkanie z teatrzykiem. Tym razem mali widzowie wspólnie z sympatyczną bohaterką spektaklu odkryją moc codziennych nawyków związanych z higieną. Nie zabraknie okazji do dobrej zabawy. Teatrzyk pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch” zostanie odegrany w sobotę 8 lutego o godzinie 13.00 oraz o godzinie 15.00. Wstęp wolny.
Czy wszystkie dzieci wiedzą, dlaczego mycie rąk jest ważne dla zdrowia? A może czasami próbują unikać codziennych kąpieli czy mycia zębów? Bohaterowie najbliższego spektaklu w Porcie Rumia w humorystyczny i angażujący sposób opowiedzą najmłodszym o znaczeniu higieny.
Główną bohaterką przedstawienia będzie Mała Brudaska – dziewczynka, która wierzy, że „częste mycie skraca życie”. Jednak pewnego dnia zaczyna się źle czuć, a wokół niej pojawiają się straszne potwory. Na szczęście na pomoc przychodzi doktor Strzykawa. Medyk pokaże dziewczynce, jak dbać o zdrowie i skutecznie walczyć z bakteriami i wirusami.
Spektakl to nie tylko świetna zabawa, ale także edukacja. Humor, muzyka i interakcja aktorów z publicznością sprawią, że dzieci na pewno zapamiętają teatralną lekcję na długo!
Konkurs z nagrodami dla małych uczestników.
Za udział w każdym ze spektakli będzie można otrzymać pieczątkę na specjalnej karcie uczestnika. Za zgromadzenie 8 pieczątek będzie można odebrać kartę podarunkową do jednego ze sklepów Portu Rumia. Program najbliższych spektakli można znaleźć na stronie internetowej Portu Rumia.
Przedstawienie teatralne pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch” odbędzie się 8 lutego w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan w Rumi przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Wstęp wolny.
Nadesłał:
Centrum Handlowe Auchan
|

Kobiety zarządzające polskimi firmami częściej doceniają wykształcenie wyższe i rozwój kompetencji
Marcowa pula promocyjna mieszkań i apartamentów inwestycyjnych od Grupy Murapol
Dobry montaż- realne oszczędności. Co naprawdę decyduje o skutecznej termomodernizacji?
Niemcy ponownie otwierają się na kotły gazowe jako etap przejściowy w transformacji energetycznej
Umywalka z baterią - atrakcyjne połączenie
Komentarze (0)