Technologie » Internet

Społeczności.pl – polskie społeczności łączą siły

Społeczności.pl – polskie społeczności łączą siły
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Fotka.pl stworzyła pierwszą w Polsce sieć reklamową skupiającą serwisy społecznościowe. W skład sieci wchodzą, oprócz serwisów Grupy Fotka.pl takie witryny jak Grono.net, Goldenline.pl, Fotosik.pl, Szafa.pl, Sciaga.pl i Demotywatory.pl.

Zasięg nowego podmiotu to 8 mln realnych użytkowników oraz ponad 1,5 mld odsłon miesięcznie. Spółka Fotka.pl zakłada, że sieć spolecznosci.pl po roku działalności będzie kontrolowała ok. 25% rynku reklamy społecznościowej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Serwisy społecznościowe stały się nieodłącznym elementem dobrze zaplanowanej kampanii reklamowej i wypracowały sobie ugruntowaną pozycję w mediaplanach. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć sieć reklamową, która ułatwi klientowi realizację spójnej strategii marketingowej na znaczących serwisach społecznościowych"- komentuje Joanna Nieminuszczy, Sales Director w Fotka.pl Sp. z o.o.

Oferta reklamowa posiada trzy produkty: Kliki, czyli kampanie rozliczane w modelu efektywnościowym, Zasięgi, czyli pakiety zasięgowe od 1 mln do 20 mln odsłon oraz Niestandardy, które tworzą wszelkie działania niestandardowe w społecznościach, cieszące się coraz większą popularnością wśród reklamodawców. „Dzięki szerokiej ofercie produktów reklamowych jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, realizując zarówno kampanie sprzedażowe jak i budujące wizerunek marki"- twierdzi Joanna Nieminuszczy.

Wyróżnikiem nowej sieci jest przede wszystkim wysoka jakość obsługi Klienta oraz możliwość jednoczesnego planowania obecności na kilku serwisach społecznościowych. Dedykowany zespół zajmuje się kompleksową obsługą kampanii, prowadząc klienta przez cały proces - od zaplanowania działań na poszczególnych witrynach, poprzez wdrożenie i raportowanie wyników kampanii reklamowej. Biuro reklamy Fotka.pl będzie współpracowało ze wszystkimi witrynami skupionymi w sieci w ramach badania i rozwijania nowych możliwości reklamowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Praktycy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »