Rozrywka i wypoczynek » Sport

Sportowe liczniki GPS - maksymalna precyzja

Kiedy liczą się ułamki sekund, nie ma miejsca na błędy. Jeśli potrzebujesz licznika sportowego, użyj najlepszego - opartego na technologii GPS.

Chyba każdy miłośnik sportu chce znać swoje możliwości i rekordy. Ile kilometrów dziś przebiegłam? Z jaką prędkością jechałem na rowerze? Kiedyś można było to zmierzyć tylko stoperem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzisiaj na rynku są dziesiątki rozmaitych liczników dla rowerzystów, pieszych, wyświetlających prędkość, pokonany dystans, itp. Niestety, wiele z nich nie jest najlepszej jakości, a podawane przez nie wyniki są w najlepszym wypadku nieprecyzyjne. W sporcie jednak liczą się czasem ułamki sekund! Dlatego warto dążyć do maksymalnej precyzji. Pomogą w tym zdobycze najnowszej technologii – liczniki sportowe z zastosowaniem GPS. Tego typu urządzenia są niezwykle dokładne, a ich inną zaletą jest wielofunkcyjność. Doskonale sprawdzają się jako bezprzewodowe liczniki rowerowe. Ich przewagą nad tradycyjnymi rozwiązaniami jest ogromna łatwość montażu – nie ma problemów z kalibracją czy różną wielkością kół. Licznik GPS sprawdza się doskonale także jako krokomierz: podaje takie dane jak ilość kroków, tempo, przebytą odległość i spalone kalorie.

Oprócz standardowych wskazań licznik oparty na technologii GPS wyświetla także aktualną pozycję. Dobrym rozwiązaniem jest funkcja pokazywania drogi powrotnej do wybranego punktu – dzięki temu nie zgubimy się nawet podczas uprawiania joggingu w nieznanym wcześniej miejscu. Liczniki GPS są bardzo przydatne w każdym sporcie terenowym. Rower, narty, bieganie, żeglarstwo, nordic walking – wszędzie tam mogą znaleźć zastosowanie, z powodzeniem zastępując tradycyjne urządzenia tego typu.

Przy wyborze licznika GPS warto zwracać uwagę na solidność i wytrzymałość konstrukcji. Związane są z tym parametry określane jako IP – im wyższe cyfry, tym większa odporność na wodę i niekorzystne wpływy środowiska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kat_Rikaline

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »