Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Spotkaj się ze świętym Mikołajem i dowiedz się, jak troszczyć się o zwierzęta zimą

Spotkaj się ze świętym Mikołajem i dowiedz się, jak troszczyć się o zwierzęta zimą
Zobacz więcej zdjęć »
11 grudnia maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Swadzim będą mogły spędzić czas z Mikołajem, wysłuchać pięknych świątecznych opowieści, a także zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj będzie także przekonywał, że warto zatroszczyć się o zwierzęta, które żyją w mieście.

Na maluchy czeka wyjątkowa przedświąteczna niespodzianka. W sobotę 11 grudnia specjalnym gościem Centrum Handlowego Auchan Swadzim koło Poznania będzie święty Mikołaj. To wyjątkowa okazja, żeby spotkać się z nim osobiście. Mikołaj będzie czekał na dzieci od godziny 10:00 do godziny 18:00.

W świątecznej scenerii, wypełnionej dźwiękami najpiękniejszych kolęd i świątecznych piosenek Mikołaj spotka się z maluchami i przeczyta im bożonarodzeniowe baśnie i opowieści. Dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, które będzie miłą świąteczną pamiątką.

Mikołaj będzie również zachęcał maluchy do troski o zwierzęta, a zwłaszcza o ptaki, które żyją w mieście. Wyjaśni, dlaczego w czasie zimy powinniśmy je dokarmiać. Najmłodsi, którzy spotkają się z Mikołajem otrzymają w prezencie kule wypełnione ziarnami zbóż, m.in. prosem, owsem czy pszenicą. Będzie je można potem wywiesić na balkonie lub w ogrodzie i w ten sposób zapewnić pożywienie na zimę ptakom z sąsiedztwa. 

Centrum Handlowe Auchan Swadzim również włączy się w zimową pomoc ptakom zamieszkującym miasto. W dniu wydarzenia 11 grudnia przed galerią handlową zostaną zainstalowane trzy karmniki dla ptaków, w których regularnie będzie dosypywane pożywienie. 

Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 11 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ul. Św. Antoniego 2 w Swadzimiu w godzinach od 10:00 do 18:00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »