Kultura, sztuka » Kultura

Spotkanie autorskie z Jaśkiem Melą

Już w sobotę, 2 lipca 2011 r. w godzinach 12.00 – 14.00, w Centrum Handlowym Krokus w Krakowie odbędzie się spotkanie autorskie z Jaśkiem Melą, autorem książki „Poza horyzonty”.

Spotkanie autorskie z Jaśkiem Melą towarzyszy wystawie Świat w 3D, pierwszej trójwymiarowej wystawie fotograficznej przygotowanej przez redakcję National Geographic Polska. Autor książki „Poza horyzonty” jest znanym podróżnikiem, najmłodszym zdobywcą dwóch biegunów i jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał tego wyczynu. Podczas spotkania, Jasiek Mela opowie o filozofii swojego życia, przedstawi kilka opisanych w książce epizodów, jak również odpowie na pytania uczestników spotkania. 

 

2 lipca, w godzinach 12.00 – 14.00, Centrum Handlowe Krokus, Al. Gen. T. Bora – Komorowskiego 37.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »