Kultura, sztuka » Kultura

Spotkanie autorskie z Piotrem Kraśko, autorem serii „Świat według reportera”, w CH Janki

W sobotę, 21 maja br. o godz. 12.00 w namiocie sferycznym przed Centrum Handlowym Janki rozpocznie się spotkanie autorskie z Piotrem Kraśko. Dziennikarz opowie o cyklu swoich książek „Świat według reportera”.
Centrum Handlowe Janki oraz National Geographic Polska zapraszają na spotkanie autorskie z dziennikarzem Piotrem Kraśko, autorem serii książek Świat według Reportera opowiadających o podróżach dziennikarza po świecie - m.in.: Alasce, USA i Afryce. Spotkanie odbędzie się 21 maja w godz. 12.00 - 13.30, w namiocie sferycznym stojącym przed głównym wejściem do Centrum Handlowego Janki przy ul. Mszczonowskiej 3.

Piotr Kraśko spotka się z czytelnikami w ramach wystawy Świat w 3D prezentującej trójwymiarowe fotografie i organizowanej przez National Geographic Polska wspólnie z firmą Apsys, zarządcą CH Janki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »