Rozrywka i wypoczynek » Sport

Sprawdź na ile wystarczy Ci odżywek – nowe funkcje w HellHound.pl

Sprawdź na ile wystarczy Ci odżywek – nowe funkcje w HellHound.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Nie ważne z jakich powodów uprawiasz sport, czy twoja aktywność ma charakter rekreacyjny, wyczynowy, czy kręci cię kulturystyka czy fitness. Jesteś narażony na zakwasy, przeciążenia i spadek energii. Nie mówiąc już o tym, że na sucho nawet trawa nie rośnie.

Z pomocą przychodzą suplementy i odżywki.

Nowy sklep www.hellhound.pl powstał z myślą o sportowcach. Jeśli aktywnie trenujesz na pewno nie raz rozglądasz się za odżywkami, suplementami lub sprzętem fitness czy do siłownię. Hellhound.pl to sklep z ideą - właściciel Przemysław Kałka doświadczony w branży wie, na co zwracają uwagę sportowcy poszukujący czegoś dla siebie

„Postawiliśmy na funkcjonalność, jednak nie tylko takie jej opcje jak łatwy proces składania zamówienia. Dla mnie najważniejszy był zawsze wyczerpujący opis produktu, co w branży jest rzadkością. To na jego podstawie dobieramy suplementy. Klient powinien wiedzieć jaka jest zawartość procentowa białka, węglowodanów, makro i mikroelementów, zawartości witamin i pozostałych składników czy też profil aminokwasowy. Postanowiliśmy oprócz rzetelnych opisów wprowadzić też przelicznik podający cenę za porcję danego suplementu. Dla klienta to duża oszczędność czasu".

Oprócz charakterystyki artykułów, sposobu użycia i praktycznych uwag, funkcjonalności sklepu dotyczą również wyświetlania propozycji produktów powiązanych ze sobą oraz opakowań z mniejszą lub większą ilością suplementu. Najbardziej użyteczną wskazówką dla kupującego jest jednak zapewne możliwość obliczenia, na ile czasu odżywki wystarczy, biorąc pod uwagę liczbę dni treningowych w tygodniu.

W większości podobnych sklepów zamówienie nie nastręcza trudności. W Hellhound.pl - podobnie. Zamawianie jest dodatkowo ułatwione, z uwagi na bezkonkurencyjną porównywarkę. Z racji, że sklep oferuje również profesjonalny sprzęt fitness i do siłowni, przykładowo chcąc kupić bieżnię, wystarczy wybrać kilka godnych uwagi modeli, a system sam wygeneruje szczegółowe porównanie najważniejszych cech: od danych ogólnych, parametrów technicznych, po funkcje komputera i wymiary.

Sklep nie bez kozery nazywa się HellHound. Imię to nosił mityczny pies charakteryzujący się superszybkością i wytrzymałością. Suplementy zakupione w sklepie ze świetnym asortymentem i przemawiającą nazwą skutecznie motywują do treningu. Zwłaszcza, że HellHound to nie tylko miejsce w sieci, gdzie można kupić interesujący produkt, ale także wzbogacić wiedzę o nim. To sklep z ideą, który dociera zarówno do laików jak i profesjonalnych sportowców.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.mlynarczyk@smartpr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »