Firma » System prawny

Squire Sanders rozszerza obszar działań o Australię

„Klienci doceniają możliwość korzystania z naszego międzynarodowego doświadczenia, znajomości uregulowań prawnych obowiązujących w różnych krajach, a także optymalizację kosztową uzyskaną dzięki połączeniu z Minter Ellison”
W październiku 2011 r. kancelaria Squire Sanders & Dempsey otworzyła nowe biuro w Perth, rozszerzając w ten sposób obszar obsługiwanych rynków o Australię. Nowa placówka Squire Sanders została utworzona w wyniku fuzji z jedną z najstarszych i najdynamiczniej rozwijających się firm prawniczych w Perth - Minter Ellison.

W wyniku połączenia liczba prawników Squire Sanders zwiększyła się do ponad 1 300 osób pracujących w 36 biurach w 17 krajach. Liczba ta obejmuje 80 prawników wywodzących się z Minter Ellison, którzy od października br. pracują w nowym biurze Squire Sanders w Perth oraz 500 prawników, którzy powiększyli europejski zespół Squire Sanders w styczniu br. na skutek fuzji Squire Sanders z brytyjską kancelarią Hammonds.

Dynamiczny rozwój kancelarii Squire & Sanders znajduje odzwierciedlenie w renomowanych rankingach prawniczych. Firma plasuje się na listach: 20 największych pod względem liczby prawników praktyk (wg The American Lawyer's Global 100) oraz 15 największych praktyk prawniczych w Stanach Zjednoczonych (wg The National Law Journal's NLJ 250). Z szacowanymi przychodami na poziomie 725 milionów dolarów, kancelaria Squire Sanders zostanie zakwalifikowana także do grona największych firm w rankingu Legal Business' Global 100.

„Prawdziwą miarą naszego sukcesu jest reakcja klientów na rozszerzone możliwości obsługi złożonych projektów o międzynarodowym zasięgu" powiedział James J. Maiwurm, Dyrektor Wykonawczy i Prezes Squire Sanders. „Rozwój Squire Sanders to odpowiedź na potrzeby biznesowe klientów, którzy są zainteresowani kompleksowym doradztwem prawnym w globalnej skali."

Jako przykład Maiwurm wskazuje sprawy prowadzone przez zespoły z różnych placówek Squire Sanders - współpraca prawników z Tokio, Waszyngtonu i Zachodniej Australii przy obsłudze projektu energetycznego, czy obsługa projektu realizowanego przez globalny koncern w Australii przez prawników z Zachodniej Australii i Londynu.

"Klienci w Australii już dostrzegają korzyści wynikające ze współpracy z zespołem prawnym o globalnym zasięgu" - powiedział John Poulsen, Partner Zarządzający Squire Sanders w Perth. „Przede wszystkim doceniają możliwość korzystania z naszego międzynarodowego doświadczenia i znajomości uregulowań prawnych obowiązujących w różnych krajach, a także optymalizację kosztową uzyskaną dzięki połączeniu z Minter Ellison."

Kancelaria Squire, Sanders & Dempsey to międzynarodowa praktyka prawnicza realizowanaj przez niezależne spółki zlokalizowane w Europie, Azji, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej i Zachodniej Australii. Dodatkowe informacje: www.ssd.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »