Firma » Praca

Stacja telewizyjna Tele5 i Polonia1 wzmocniła dział marketingu

Stacja telewizyjna Tele5 i Polonia1 wzmocniła dział marketingu
Zobacz więcej zdjęć »
Tele5 i Polonia1, ze względu na rozwój obu brandów, wzbogacanie oferty programowej, zatrudniła do działu marketingu dwóch nowych pracowników.

Dominika Rejmer dołączyła do działu marketingu obejmując stanowisko Specjalisty ds. PR w stacji Tele5 oraz Polonia1. Będzie odpowiadała za działania public relations, komunikację korporacyjną, komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, relacje z mediami, organizację wydarzeń specjalnych oraz społeczną odpowiedzialność firmy. W latach 2006-2010 pracowała jako Starszy specjalista ds. marketingu i PR/Dyrektor zarządzający w agencji Flash PR, w której była odpowiedzialna za kontakt z mediami, działania reklamowo-promocyjne, tworzenie i realizację strategii marketingowych/PR/komunikacyjnych/sponsoringowych oraz organizację wydarzeń specjalnych.

Wcześniej współpracowała z AM Art-Media Agencja PR na rzecz takich klientów jak: Prokom Software, Prokom Investments, Bouyges Polska, Arval Polska, EADS, Pizza Dominium, Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych.

Krystian Rafał Cieślak objął stanowisko Specjalisty ds. Promocji telewizji Tele5 oraz Polonia1. Jest to nowe stanowisko w strukturach firmy. Do jego obowiązków należeć będzie promocja stacji oraz nowych programów, patronaty medialne, działania reklamowe i wizerunkowe, akcje specjalne. Cieślak współpracował dotychczas z polskim oddziałem Martin Braun Group. Wcześniej pracował m.in.  w Grupie medialnej TIME (Sieć VOX FM), Polskim Radiu BIS/Euro, AdRem PR, PRIMUM PR, Media TV Plus, Link PR & Marketing Projects oraz Agencji  Harder& Harder.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

drejmer

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »