Kultura, sztuka » Kultura

Stanisław Mikulski niechętnie o sobie

Stanisław Mikulski niechętnie o sobie
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy czwartek (15.11) o godzinie 15:00 w hotelu Holiday Inn w Łodzi będzie miało miejsce długo wyczekiwane spotkanie z legendą polskiego filmu – Stanisławem Mikulskim. Wydarzenie związane jest z promocją autobiografii aktora pod tytułem „Niechętnie o sobie”

Hotel Holiday Inn serdecznie zaprasza wszystkich Łodzian na spotkanie z odtwórcą roli agenta Hansa Klossa i jego książką.

Każdy z nas zna filmowego Hansa Klossa i Pana Samochodzika - kultowe postacie polskiego filmu. Kim prywatnie jest człowiek, który z wielką pasją odgrywał te role i poświęcił swoje życie aktorstwu? Można będzie się tego dowiedzieć i poznać wiele ciekawych faktów, wspomnień, inspiracji z życia aktora, a przede wszystkim spotkać się ze Stanisławem Mikulskim, który już w czwartek zagości w hotelu Holiday Inn Łódź www.hilodz.com

Niechętnie o sobie

Jak podaje wydawca książka to: „Historia człowieka, któremu zawsze się udawało, aż udało się za bardzo. Pokazuje pierwszego polskiego celebrytę, chociaż on sam o sobie nigdy by tak nie powiedział (...)". Książka jest szczerą opowieścią Stanisława Mikulskiego o pracy, młodości, przyjaciołach. Jest obiektywnym rozliczeniem przeszłości, w której nie zabrakło szczęścia, spełnienia, ale także dramatu i ciężkich chwil.

Dlaczego akurat Łódź?

Nie każdy wie, że Stanisław Mikulski jest silnie związany z Łodzią i darzy to miasto ogromnym sentymentem. To właśnie w Łodzi aktor urodził się, spędził lata swojej młodości i wciąż chętnie do niej powraca. „To dla nas ogromne wyróżnienie, że Pan Mikulski wyraził chęć promowania swojej biografii właśnie w naszym hotelu. Dołożymy wszelkich starań aby spotkanie odbyło się w inspirującej i przyjemnej atmosferze" mówi Jolanta Tylus General Manager Holiday Inn Łódź.

Spotkanie dla wszystkich Łodzian

Promocja książki Stanisława Mikulskiego odbędzie się w czwartek o godzinie 15:00, w hotelu Holiday Inn znajdującym się przy ulicy Piotrkowskiej 229/231 w Łodzi. W tym dniu specjalnie dla fanów aktora dostępne będą egzemplarze autobiografii w promocyjnej cenie. Stanisław Mikulski będzie osobiście podpisywał każdy egzemplarz książki.


*        *        *
Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
Agnieszka Burzyńska/ Martyna Zajder
agnieszka.b@studioprowokacja.pl / biuro@studioprowokacja.pl
tel. 691 91 00 37 / 691 91 41 30Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »