Gospodarka » Narzędzia

Stanley Black & Decker na targach PGN Tool Show

Stanley Black & Decker na targach PGN Tool Show
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley Black & Decker bierze udział w pierwszej edycji targów PGN Tool Show w Ostródzie. To największe wydarzenie narzędziowe w Polsce już na początku lutego skupi uznanych wytwórców i dystrybutorów narzędzi i elektronarzędzi. Amerykański producent zaprezentuje produkty z kategorii Elektronarzędzia

W dniach 6-7 lutego 2015 r. firma Stanley Black & Decker pojawi się na targach PGN Tool Show, prezentując szeroką gamę produktów dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Nowoczesny budynek Centrum Targowo - Konferencyjnego EXPO ARENA Ostróda stanie się miejscem spotkania firmy z klientami biznesowymi i użytkownikami narzędzi. Co będzie można zobaczyć?

Na stoisku A5 o powierzchni 70 m2 stanie warsztat stolarski, na którym marka STANLEY® wystawi nowości z gamy narzędzi ręcznych, np. wkrętaków XTHTO-62692 i XTHTO-62693 oraz skrzyń i walizek narzędziowych, w tym model STST1-70715. Tuż obok powstanie przydomowy warsztat BLACK+DECKER® z narzędziami do domu i ogrodu, w którym można będzie sprawdzić jak działa chociażby nowe Multievo MT218KB, czy też szlifierka Mouse KA2000. W tym miejscu zaprezentowane zostaną również akcesoria  marki PIRANHA. Całość zamknie efektownie wykonany plac budowy marki DEWALT® z pełną ofertą profesjonalnych elektronarzędzi oraz akcesoriów budowlanych, z najnowszą pilarką taśmową DCS371 i frezarką wycinającą DCS551 na czele. Dodatkową atrakcją dla zwiedzających stoisko firmy Stanley Black & Decker będą konkursy z nagrodami rzeczowymi w postaci narzędzi każdej z marek. Organizowane po raz pierwszy targi PGN Tool Show to ważne wydarzenie dla producentów i dystrybutorów narzędzi w Polsce. Pierwszy dzień imprezy będzie okazją do nawiązania relacji handlowych oraz zamówienia narzędzi na korzystnych, targowych warunkach. Drugiego dnia wystawcy zaprezentują ofertę użytkownikom końcowym, lokalnym przedsiębiorcom, rzemieślnikom i właścicielom firm budowlanychRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »